Göğüslerin sağlıklı ve güzel büyümesi için..

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve kkbb tarafından 4 Ekim 2008 başlatılmıştır.

4 Ekim 2008
    Konu Sahibi : kkbb
  1. kkbb

kkbb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar benim bir iki ay sanra 13 yaşına giricek bi kuzenim var benden başka ablası böle büyük kız kuzeni falan da yok bende onun gözünde önemli yim herneyse sadede gelelim

kuzenim 70 beden bi sütyen almış ama göğsleri içini tam dolduramamış buda arkadaşlarından bardak fincan gibi bişey öğrenmiş yapmış sonrada pişman olmuş zararlıdır falan diye geldi benimle konuştu bende böle şeylerden anlamam bişi diyemedim :sm_confused:geçiştirdim ama en kısa zamanda bişeyler söylemem lazım o yaşta bi kız napabilir gögüslerinin güzel ve sağlıklı çıkması için lütfen en kısa zamanda cavaplayın...kaydirigubbakcemile5

bu ilk paragrafta yazdıklarımı kızı hüsrana uğratırsam olabilecekleri anlamanız için yazdım:ecrin_bebek:
  2. 4 Ekim 2008
  3. Asmin

Asmin en güzel hikayem.. Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    13 yasında ne gogsu ya cok erken degıl mı?
    bence en guzelı aksamları yatmadan evvel 5 dakıka masaj yapması ve kol kaslarını gogus kaslarını calıstıracak egzersızler yapmasıdır.

ama dedıgım gıbı bna erken geldı sanırsam yenı nesıl daha gelıskın oluyor..
  4. 4 Ekim 2008
  5. kkbb

kkbb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aslında o küçük bile olduğunu idda ediyo:eek: ama naapsın kız bütün arkadaşları 75 takıyomuş ondan küçüklerde bile varmış şakkıdı yeni nesil gitdikçe daha erken olgunlaşıyo hakkatenkaydirigubbakcemile3 cevap için teşekkürlerrr:dance:
  6. 4 Ekim 2008
  7. kkbb

kkbb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ewt nadide kalar kulübü üyeleri herzaman cevaparınızın devamını bekliyorum
  8. 4 Ekim 2008
  9. ..................................................................................
    Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mart 2009
  10. 4 Ekim 2008
  11. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    valla canım bana ufakken bi komşumuz gögüslerim yeni yeni çıkmaya başladıgında fincan kapa demişti bende yaptımkaydirigubbakcemile3.ama hiçte şikayatçi değilim gayet güzel görünüyolar.ben ilk yarım atlet kullanmıştım o da büyümesine neden oldu ufak gögüs istiyosa sütyen taksın bencehihoyyyt
    benim aktarabiliceklerim bu kadara.s.
  12. 4 Ekim 2008
  13. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bide kremle masaj yapsın banyodan sonra olabilir.
  14. 4 Ekim 2008
  15. bana birisi kendi gögüsleri çok büyük olduğu için fincan kapatmıştı ben çektim sen çekme diye biraz zaman geçince aman olmuşken büyük olsunlar diye ben tas kapatmıştım hihoyyyt
    vallahi ilk zamanlar küçüktü ama sonradan baya büyüdü bilmiyorum tesadüf mü ben inanmıyorum sonuçta genetik yapıyla alakalı
    bence çıkmaya başladıysa sütyen taksın çünkü ben takmayı sevmiyordum annemler zorla büyüdün artık diye büstüyer taktırıyordu.şimdi diyorum keşke taksaymışım daha dik olurlardı.
    bencede masaj yapsın ama çokta uğraşmasın sarkık filan olur bide ilerde
  16. 5 Ekim 2008
  17. cnm ama o zamanda sarkık oluyor yani sütyen toparlıyor bende keşke taksaymışım diyorum.
    çok sımsıkı olursa büyümesini engelleyebilir ama en azından alttan kaldıran bişiler taksın bence
    benim kuzenimin daha ilk okulda çıkmaya başlamıştı ve takmaya mecburdu çok belli olıyordu çünkü hele ki küçücük çocuk olunca. ama şimdi maşallahı var küçülttürsem mi diye düşünüyor hep küçük gösteren çamaşırlar kullanıyor.yani büyüyecekse zaten büyüyor bir şekilde..
  18. 5 Ekim 2008
  19. sedefcik

sedefcik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    geçen sene bir tv programında göğüs estetiği uzmanı çıkmıştı.ve bayanların göğüslerini küçük göstermek için çok sıkı südyen kullanmaları sonucu daha büyük göğüslü olduklarını söylemişti.bedenine uygun südyen kullanabilir bence.tas yada fincan kapamak batıl inanç.birde genetik yapısı önemli iri yada ufak göğüslü olmak için...