Gözün beyaz tabakasında sarı lekeler!!

Konusu 'Oftalmoloji - Göz Hastalıkları' forumundadır ve nonline tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nonline
  1. nonline

nonline Carpe Diem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benim yaklaşık 3-4 senedir gözümün beyaz tabakasında sarı lekeler var. Aynaya bakınca rahatsız oluyorum. Görenler sarılık olduğumu düşünüyorlar. Doktora gittim. İlaç damla felan verdi ama geçmedi. Aldırmak istiyorum dediğimde doktor ameliyatın çok riskli olduğunu söyledi.Daha önce böyle bi sorunla karşılaşan var mı? Yada nasıl geçer? Bilen biri yardım ederse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  2. 14 Mayıs 2009
  3. meriy

meriy Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    benim gözümde de uzun zamandır sarı yağ tabakası var. doktor güneşe karşı alerjn var o yüzden olur ; göz bebeğine doğru yaklaşırsı o lekelerin sıyrılması lazım dedi.ilaç önermedi güneş gözlüğü kullan dedi.
  4. 14 Mayıs 2009
  5. meriy

meriy Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    benim gözümde de uzun zamandır sarı yağ tabakası var. doktor güneşe karşı alerjn var o yüzden olur ; göz bebeğine doğru yaklaşırsı o lekelerin sıyrılması lazım dedi.ilaç önermedi güneş gözlüğü kullan dedi.
  6. 14 Mayıs 2009
  7. nonline

nonline Carpe Diem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Allah razı olsun, nihayet yazan biri çıktı. teşekkür ederim.
  8. 14 Mayıs 2009
  9. meriy

meriy Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    bende uzun süredir göz hastalıklarıyla başı dertten kurtulmayan biri olarak bu sayfalara yazılar yazıyorum fakat kimse cvp yazmıyor daha gereksiz konularda sayfalarca yazılar var. demekki bizden başka göz şikayeti olan biri yok, galiba sitedeki herkesin gözü sağlıklı. tabi ki kimsenin hasta olmasını istemem allah herkese sağlık sıhhat versin ama bi konuyu arayıpta ulaşamamak sinir bozucu . size de geçmiş olsun . herkese sağlıklı günler............
  10. 25 Mayıs 2009
  11. rehnuma14

rehnuma14 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bende de var onlardan.aynaya her baktığımda sinir oluyorum çok az var bende ama olsun yine de insanı huzursuz edio.ama ne hikmetse şimdiye kadar o kadar göz doktoruna gittim bi kere aklıma gelmedi sarı lekeleri sormak.neyse yakında lazer ameliyatı olmayı düşünüyorum bi çaresi varsa onuda aradan çıkarırım inşallah.
  12. 26 Mayıs 2009
  13. nonline

nonline Carpe Diem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    inşallah vardır. bulursan bize de haber et
  14. 9 Haziran 2009
  15. meriy

meriy Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    geçen hafta göz doktoruma tekrar sordum bu sarı lekeleri. güneş gözlüksüz asla dışarı çıkma, güneş gözlüğüyle gözlerini korursan beyaz lekeler olmaz dedi. bi gelişme öğrenirsem yine haber veririm.. sağlıklı günlerrrr......
  16. 9 Haziran 2009
  17. nonline

nonline Carpe Diem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok teşekkürler. :) inşallah olmaz bi daha
  18. 10 Ekim 2009
  19. bende de çok az var sarılıktan şüphelendiler ama çıkmadı göz kuruluğum var sadece/B]:hulya: