göz çevresine fondoten mi??

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve ayysu tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : ayysu
  1. ayysu

ayysu Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    mrb. 18 yaşındaym ve gözlerimin altı çok kötü çökmüş ve damarlı ama ben özellikle çöküklüünü çok sorun yapıyorm ama zaten çok kötü gözüküoo . oraya fondoten sürsem çok zararlı mı? yoksa gözaltı kapatıcısı mı sürmeliyim. 2 sinin de zararı aynı mı? yoksa hiç sürmesem mi bu yaşta kullanmak istemyrm ama inanın çok kötü gözüküoo:KK69: ne apsammm??
  2. 28 Ağustos 2011
  3. KellyKelly

KellyKelly AshleyTisdale. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    18 yasındaki genç olarak gözlerindeki ışıltı ve parlaklık oldukca hıc bır kapatıcıya veya fondotene basvurmana gerek yok.Bu tür ürünleri kullanırsan devamlı kullanman gerekir.Dahiliye doktoruna gidersen belki basit bir sağlık sorunu vardır.(kansızlık,böbrek hastalıkları vs.) yada biraz kilo alırsan göz altların daha güzel gözükebilir. Çünkü ani kilo kaybında göz altı çöker. Kaş dizaynın guzel olursa dikkati yukarıya çeker bu sorunuda halletmıs olursun. :KK61:
  4. 29 Ağustos 2011
  5. ayysu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gözlerimde ışıltı falan kalmadı valla gözlerimin altı o kadar ktu gözüküoo çökmüş gösterio beni :KK43: yo kilom yerimde gözaltlarım hep byle ama kansızlıkta yok:KK43:( ne kullansam gözaltlarıma öneri lütfen??
  6. 29 Ağustos 2011
  7. atractive

atractive Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tabi ki concealer:KK34:
  8. 3 Eylül 2011
  9. SevdeSevde

SevdeSevde Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba ayysu
    seni çok iyi anlıyorum ben de 25 yaşındayım ama maalesef aynı sorun bende de var hatta annem kızım esrarkeşlere dönmüşsün diyor :)) benim uyku düzenim çok bozuk yani geceleri öyle deliksiz bir uyku uyuyamıyorum belki sende de uyku düzensizliğinden olabilir valla bilmiyorum artık bu durumdan nasıl kurtulacağım iyice çöktü göz alttlarım ne yapabiliriz yardımcı olun bizeeeee ne olurrrrr
  10. 3 Eylül 2011
  11. Helena

Helena Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    cnm göz altı çöküklüğü konusu var
    arı sütü polen bal kullanmş bayan bende bugn gittim aldım vala
    çok pahalı deil 15 tl civarı
    ayrıca yararıda olmasada göz altlarına tüm vucudu yeniliyo bi araştır istersen yorumlarıda oku:KK66:
    olmadı ben sana haber veririm sonuc alınca
    bu arada bnm çöküklük hafif ama lise yıllarında göz altı aydınlatıcısı kullanıyordum markada avon erken başladığım için böle sönük oldu die düşünüyorm sakın kullanma
  12. 7 Eylül 2011
  13. ayysu

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet okudum yorumları ben de aldım arısütü polen ama arısütü çok pahalı normalde ben 10 a falan aldım pek güvenemedim açıkçası hakiki arısütü çok pahalı ablacım çünkü. netice de gözaltı süremem de. siz başladınız mı kullanmaya? bana durumu mesaj atarsanız sevinirim:KK49: bişey kullanmıyım diorm ama inanın çoook ktu duruyo çukur ve morr çook fena ne yapsam:KK69:
  14. 8 Eylül 2011
  15. daylight

daylight Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    garnierin kapatıcı özellikli gözçevresini al ben kullanıyorum memnunum hem bakımını yapar hem renklenir morlukları halledersin
    gözçevresi en hassas, en ince yer fondöten çok çok kalın gelir sakın kullanma