Gözaltı morlukları için lazer tedavisi

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve Barçman tarafından 27 Haziran 2007 başlatılmıştır.

27 Haziran 2007
    Konu Sahibi : Barçman
  1. Barçman

Barçman PR UZMANI Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gozaltı morluklarını kesin cozumu lazer uygulamasıymıs arkadaslar ve sadece 1 yada iki seansta bye bye morluklar seans ucretini sadece 150 250 ytl oldugu dusunulurse yaptırmaya deger ne dersiniz
  2. 27 Haziran 2007
  3. erguvan

erguvan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    barçman aylazer demi yaptırıyorsun yakında bende aydına geleceğim varsa öyle bir imkan hemen yaptırayım nerede yapıldığını biliyormusun canım
  4. 28 Haziran 2007
  5. Barçman

Barçman PR UZMANI Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aydında yok canım istanbulda yaptırmamız gerekiyor sevgiler
  6. 25 Kasım 2007
  7. XIXNCXIX TANEM

XIXNCXIX TANEM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    barçman merhaba. iyi hoş da biz burada yaşadığımız halde bilmiyoruz bu uygulamanın yapıldığı yerleri. tavsiye edebileceğin bir yer var mı canım. bıktım ben bu morluklardan
  8. 27 Kasım 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Arkadaslar, göz alti morluklarinin kesin cözümünden önce size bu konuda tüyo vereyim... Eger morluklar asiri ve doktorluk bi durum degilse, size simdi yazacagim bir tarifle gözlerinizi rahatlatabilirsiniz. Bir miktar papatyayi suda haslayin, suyunu süzün o suyu bir miktar iliyana kadar bekletin, daha sonra iki parca pamugu suya banarak 10 dakika gözlerinize kompres yapin. Bu islemi herzaman kullanabilirsiniz. Morluklarin disinda, sismelere ve halkalara cok iyi gelir, ayrica gözleri dinlendirmenin en dogal yollarindan biridir.Eger morluklar asiri ise uzman bir doktora basvurmanizi tavsiye ederim... Saglicakla kalin....
  10. 27 Kasım 2007
  11. burtay

burtay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm...ben bunu bilmiyordum.kantaron yağı ve badem yağı karışımını kullanmıştım birara.ama bu daha pratik.kısa zamanda geçiriyormu peki.
    birde papatya suyu renk açmazmı?düşünsenize kirpiklerimiz sararıyormuş bide:1shok:
  12. 28 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Selam Burtaycim... Papatya suyunu sayamayacagim kadar cok kullandim, cünkü yorgunluk gibi bir derdim var,hemde fazlasiyla :1no2: Henüz suana kadar bir zararini görmedim, ve renk actiginida görmedim. Papatya suyunu kil üzerinde bekletirsen (bu aradada günese cikarsan) rengi acar. Bu verdigim tarifte 10 dakika kompresten sonra yüzünü bolca yika biseyin kalmaz ve aksamlari rahat bir saatte kullanirsan daha iyi olur. Ayrica dedigin gibi cok pratik bir tarif ve yan etkisi yok en azindan, yinede abartmamak kaydiyla istedigin zaman kullanabilirsin, herkese tavsiye ederim... Yorgunlugada birebirdir... Sonuclarini görmek icin cok beklemene gerek yok, bir kac kullanimdan sonra belli olmasi gerekir... Insallah yardimim dokunur canim... Hoscakal... a.s.
  14. 1 Ocak 2008
  15. adayıldız

adayıldız Guest

üzümcekirdegi yagını deneyin bence hem ucuz hem de kesin cozum.surp gece uyuyun.aktarlarda rahatlıkla bulabılırsınız
  16. 1 Ocak 2008
  17. angel-24

angel-24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

göz altı şişkinliğinede iyi geliyomu peki:çok üzgünüm:
  18. 3 Ocak 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Gözalti morluklarini gideren lazer tedavisini bende duydum, hatta bir programdada seyretmistim. Bu islemin ne kadar yararli veya zararli oldugu konusunda bilgim yok, yani internette arastirdim fakat her anlatilanda dogru olmayabiliyor. Islemi yaptirmaya karar verenlere tavsiyem iyice arastirmadan bilgi almadan bu ise girismemeleri...

Bu forumda sapmis bir durumda göremedigimi belirtmedende edemeyecegim, burda asil mesele belirtilmemis olsada göz alti morluklarina cözüm bulmak...

Ilal arkadasim cok merak ettiysen internette arastirabilirsin, aradigin herseyi dahada detayli bulabilirsin, google`a merak ettigin konuyla alakali bir anahtar kelime yazman yeterli canim, "kullanmayi bilene, dünya elinin altinda"... şutarafagitti

Güzel paylasimlar dilegiyle... a.s. :enbuyukkk: