g.o.paşa avrupa şafak hastanesine gidenler lütfen yazın

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sulucan57 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

28 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sulucan57
  1. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    avrupa şafak hastanesi nasıl arkadaşlar? inci hanımı önerdiler yeni başlıycam bu hastaneye giden varmı yazın bilgi verin lütfen..

2. 28 Haziran 2010
  3. esteem

esteem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Bana da o hastaneyi önerdiler bende gidip görüşeceğim.Orda doğum yapan arkadaşım var Esra Alkan'ın ismini verdi,çok memnun kaldığını söyledi.Giderseniz haber verin bizde tavsiyelerinize uyalım.

4. 1 Temmuz 2010
  5. leyuze

leyuze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben yedi sene önce o hastane doğum yaptım hastaneden memnun kaldım ama esra hanımdan hiç memnun kalmadım hamileliğimdeki çok önemli sorunu o tatile çıkınca tsadüfen gittiğim diğer doktor anladı o anlamadı ayrıca çok suratsız bir doktordur

6. 1 Temmuz 2010
  7. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bu hastaneye gidenler daha fazla bilgi lütfen hadiii.... ben g.opaşaya gidiyordum gop a ama doktorum ayrılınca haluk bey bende başka hastane bakmaya başladım balat ve şafak hastanesi arasında kaldım gidenler tanışalım yazışalım hadiyin...

8. 1 Temmuz 2010
  9. ezgiada

ezgiada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende geçen sene gop hastanesinde Dr. Haluk beyde doğum yapmıştım.Her ay düzenli olarak kendisine gittim ve çok memnun kaldım.doğum sonrasıda kendisine gittim ama malesef hastaneden ayrıldığını Bakırköy Devlet hastanesine gittiğini öğrendim.Bilginize arkadaşlar.GOP hastanesinde Deniz beyde çok iyi biridir.

10. 1 Temmuz 2010
  11. leyuze

leyuze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benim arkadaşım gaziosmanpaşada hüesyin mutluda yeni doğum yaptı çok memnun anlata anlata bitiremiyo durumun varsa oraya gidebilrsin canım
    ssk 2 buçuk vermiş

Son düzenleme: 25 Temmuz 2010
  12. 1 Temmuz 2010
  13. leyuze

leyuze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    şafak hastanesi eskisi gibi kaliteli deil artık bence bu benim fikrim genede sen bilirsin

14. 1 Temmuz 2010
  15. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cnm yanlış anladın galiba ben gopa gidiyordum haluk beye malesef ben 16 haftalık hamile iken hastaneden ayrıldı ve bende gop u bıraktım şafak hastanesi hakkında bilgi istiyorum inci hanım hastane hakkında acil bilgi

16. 1 Temmuz 2010
  17. sulucan57

sulucan57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cnm durumla alakalı değil haluk bey doktorum gop tan ayrıldı o orada olsaydı devam ederdim paragöz bi hastane hostesler ilgisiz para için herşeyi yaparlar ama buna rağmen haluk bey için bırakmadım haluk beyde gidince beni bağlayan bişi kalmadı ... şafak hastanesini önerdiler neye göre kaliteli değil acaba?? yani bilgisi olmayan yazmasın şafakta muayene olan doğum yapanlardan bilgi bekliyorum

18. 25 Temmuz 2010
  19. leyuze

leyuze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben zaten orda doğum yaptım ama 7 sene önce ozamanlar keliteli bir hastaneydi şimdi artık sskdan farkı yok bence ben gözlemlerime dayanarak konuşuyorum bilgim olmadığını nerden anladın ben 10 senedir o hastaneyi biliyorum