gaddar insanlar

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neden hep böyle olur alttan alırsın aman tazsızlık cıkmasın diye susarsın saygıda kusur vermezsin benim sevdiğim insanın ailesi dersin eşim için dersin ama anlamzlar
    canı sıkılır saba surat yapar eşiyle tartışır sana surat yapar her neyse canı sıkıldığı işte
    huyudur deyip geçersin ama senin huyların gözlerine batar

ben yapamıyorum insanların bana yaptıpı gibi canım sıkılır iş yerinde ama niye kızayım ki ben iş yerimde canım sıkıldı ona değilki derim yapamam bana davranıldığı gibi 1 yıl davrandım sonra orta yolu bulduk konuştuk ama yapılşan hataları ben yanlış anlamış oldum yapı olşarak cok fazla söylemiyorum cevap veremiyorum

bende insanların bana davrandığı gibi davranmak istiyorum artık herşeyi kafaya takmaktan ben yoruldum başımın ağrısından karnımın ağrısından benim canımı sıkan insanlar hiç umurlarında değilken neden ben böyleyim bilmiyorum dr da gittim ilaçlar iyi geldi gibi takmıyorum ama bazen takıyorum işte susumak alttan almak afadersiniz ama enayi gibi görüyorlar:uhm:

neden bana denk gliyor bu olaylar biz 2 geliniz diğeri uzakta ben aynı şehirdeyim ama ona kızılsada laf söylenmez bana yapılanlar yapılmaz şakayla karışık söyledim bi kere ama anlayana tabi kötükedihüso

ben yoruldum artıkbende yapmak istiyorum ama olmuyor senağlama

2. 9 Mart 2009
  3. mutnojmet

mutnojmet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    valla bende aynı dertten muzdaribim bazen içim içimi yiyor ne kadar iyi olursam o kadar laf duyuyorum lafa cevap veriyorum bu sefer üzülüyorum allaha çok şükür eşim hep arkamda ama yoruldum artık
    canım takmamaya çalışcaz başka çaresi yok çok zor biliyorum ama allaha havale et
    en önemlisi mesafe ne kadar uzaksan ne kadar kötü insansan o kadar iyi
    ben deliye bağladım valla akıllı ollup kayınaileyle uğraşacağımıa deli olayım onlar benle uğraşsın diyorum ama ne kadar kırılıp döküldüğümü eşim bile bilmiyor :KK43:
    alttan alma çok fazla tabi ki saygıda annecim demende güleryüzünde eksiklik olmasın ama sana söylenen cevabını her zaman ver eşine de anlat neler olduğunu en azından ferahlarsın biraz

4. 9 Mart 2009
  5. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    biliyor canım anlatıyorum da ama nereye kadar hep laf mı söyleyecek adam oda diyor onlar öyle takma bosver diyor ama boşveremiyorum ki canım ya yoruldum evliliğimin en güzel günlerini onlar için böyle düşünerek geçti yoruldum bunaldım artık

6. 9 Mart 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    madem çok üzüyorlar seni sende araya mesafe koy....
    sürekli gidip gelmeyin bi süre..
    burda asıl önemli konu eşinin tutumu nasıl ,arkandamı senin?

8. 9 Mart 2009
  9. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşim sağolsun beni anlar dinler ama her zaman her olayda bişey diyemezki huy edindiler artık yaptıklarını tepkide versen konuşsanda iki gün sonra gene aynıdlar eşim yanlış yaptıklarının farkında kendide söylüyor s

10. 9 Mart 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    kıyamam sana...
    bak bitanem,insanları nasıl alıştırırsan
    hep öyle gider...senden hep aynı tavrı beklerler,
    farklı davrandığın zaman da kötü sen olursun...
    onun için herşeyi kafana takma,başkaları yüzünden canını sıkıp,mutsuz olma...
    birebir sana söylenen haksız lafın da altında kalma...
    eviniz ayrı sanırım,sınırınızı koyun,
    fazla içli dışlı olmayın ki,
    onlarda size bir laf söyleyeceği zaman,
    düşünerek söylesinler...
    sevgiler...

12. 9 Mart 2009
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadar susarsan o kadar tepene biniyolar tavrını ortaya koymadıkça ezmeye devam ederler en iyisi mesafe koymak ne kadar uzak o kadar iyi... sende onlar bişey söylediğinde sertçe değilde şakayla karışık cevap ver bakalım :jeyyar:

14. 9 Mart 2009
  15. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evimiz ayrı haftada 2 yada 3 gün gidiyoruz hergün göürşcek anlıcam da bişey söyle yanlış konuştun diye hemen siz yanlış anladınız öyle demek istemedim hemen üste cıkmaya calışırlar bende laf dalaşına girmek ismedeğimden susuyorum sonra de işte ezik olan ben oluyorumsenağlama

16. 9 Mart 2009
  17. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    siz ezik falan değilsiniz,sadece saygınızdan susuyorsunuz...
    haftada 2-3 kez gitmeniz bana fazla geldi açıkcası,15 günde bir gidin bence,
    eşiniz giderse gitsin ama siz çok sık gitmeyin derim..
    laf dalaşına girmeyin bence de..en iyisi uzak durmanız...
    ama genel olarak alırsak,kim olursa olsun sizi ezmesine fırsat vermeyin...
    madem krşınızdakiler düşünmüyor sizin üzüleceğinizi,
    demek ki siz de düşünmeyeceksiniz cevap verirken...
    sevgiler...

Son düzenleme: 9 Mart 2009
  18. 9 Mart 2009
  19. kardalina

kardalina Guest

ah canım ah. kafaya takma diyeceğim ama demekle olmuyor ki. anlıyorum seni. ama zamanla alışıyor insan. bende aynı şeyleri yaşadım. hep saygı saygı dedim. mesafemi korudum. ama öyle an geliyordu ki bulaşık yıkarken aklıma gelir ağlamaya başlardım. keşke sadece eşimin ailesi olsa. arkadaşlarım kendi ailem. yaptığım fedakarlıkları hep görev olarak algılamışlar. herkese sessizliğimi o kadar alıştırmışım ki bir kere tepki vermemle herkes tavır aldı. şuan herkese mesafe koydum. sonuç yorgunluğum azaldı.