Galiba ikizlerimi kaybettim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nexsxemi istiyorum tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nexsxemi istiyorum
  1. nexsxemi istiyorum

nexsxemi istiyorum ben artık anneyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    oysa bhcg çok güzel katlamıştı.merak beklemiştik keseleri ve iki gün önce gittik keseyi görmeye. iki taneydi ikizdi kuzularım .nasıl mutlu olmuştuk doktor tehlike yok demişti .eve döndük önce bir kaç damla kan geldi sonra geçti sevindi ama gece saat 23 00 olunca birden bir parça düştü ve arkasından yoğun bir kanama başladı. sabahta devam etti ama şimdi geçti gibi. bugün pazar doktor yok terkedildim sanki kimse yok. pazartesiyi beklicez ama zaten eminim ikizlerim beni terketti.anneme bile söyleyemedim nasıl söylenirki dün ikiz diye nasılda sevinmişti. 2. tüp denememde böyle son buldu galiba. ben şimdi neyaparım nasıl toparlanırım birdaha nasıl cesaretlenirim

2. 7 Şubat 2010
  3. nexsxemi istiyorum

nexsxemi istiyorum ben artık anneyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ikizlerimin biri gitse diğeri kalmış olsa diyorum ama bunların hepsi boş hayal biliyorum bebekleri daha 6 haftalıktı elimde ultrason görüntüleri kaldı iki küçük kese

4. 7 Şubat 2010
  5. derya_su

derya_su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ıyi düşünmeye çalışın n'olur. Nasıl olduğunu bilmiyorum belki ama doktorunuz görmediği sürece hiçbirşey söylemek doğru olmaz diye düşnüyorum. ıyi düşünün ki iyi olsun. Allahım gönlünüze göre versin...

6. 7 Şubat 2010
  7. sahra01

sahra01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım geçmiş olsun benimde kanamam var ikizdi gecen hafta 2 kese görüldü dün 1 kese kanamayla birlikte teki gitmiş

8. 7 Şubat 2010
  9. sahra01

sahra01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    üzülme canım duruyorlardır inşallah stres yapma en önemlisi o herseyin hayırlısı

10. 7 Şubat 2010
  11. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bir hastanenin acil servisine gidip ultrasonla baktırabilirsin,kimbilir boşa üzülüyorsundur.
    Gitti diyerek yaşayacağın üzüntü bebelerine zarar verebilir,ya gitmedilerse..

12. 7 Şubat 2010
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım guzel dusun.............sanmıyorum eş altta onun kanamasıdır benımde olmuşltu ınsanın aklına hemen tamam kaybettım gelıyoo ama senınle ınş bebıslerın yat kalkma ınş yarın gorur ve oh dersın ınş

14. 7 Şubat 2010
  15. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun. bence hemen acile git ve baktır canım. bu işler erken dönemde hiç belli olmuoyor , ben ikisini de kaybettiğin,i düşünmüyorum.ama yarına kadar beklemek böyle bi durumda eziyet.. yada bekleyeceksen dinlen. iyi düşün, dua et ve rahat olmaya çalış...
    iyi haberlerini bekliyroum.

16. 7 Şubat 2010
  17. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım kendi kendine kuruntu yapma benim arkadaşım da tüp bebek ikizlerine hamileydi 2,5 aylık hamileyken bir sabah birden kan boşaldı ve 1 hafta hastanede yattı ve parça parça kanlar düşüyordu o da kendini yedi bitirdi düşecekler diye ama bebeklerle alaksı olmayan rahmin herhangi bir yerinden gelen kan pıhtılaşmaları ve kanamaymış Allah en iyisini bilir sen sadece yat ve kafandan sil böyle şeyleri çok geçmiş olsun.

18. 7 Şubat 2010
  19. femalexx

femalexx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    123
    bence biraz erken üzülüyorsun. ben 6 haftalıkken tek kese görülmüştü kalp atımı henüz yoktu sonra lekelenmem başladı ve sonra kıpkırmızı kanamaya döndü. bende hafta sonu olduğu için kendi doktorumu bekledim. doktora gittiğimizde ultrasonda ne gördük biliyormusun iki tane minicik atan kalp...hem ikizlerdi hemde kalpleri atıyordu. sonra 10. haftada bir sabah uyandım heryer kan içindeydi lavoboya gittim Allahtan eşimi uyandırmışım öyle bir kanamam olduki olduğum yere düşüp bayılmışım yinede beni bırakmadılar şu an33.haftanın içindeyiz kızlarımla.. bir kaç hafta sonra yüce rabbimin izniyle inşallah kucağıma alıcam... moralini bozma hemen yarın bir doktorun görsün...