Galiba özlüyorum :(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve duygu40 tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

16 Aralık 2009
    Konu Sahibi : duygu40
  1. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BİR GÜN GELİPDE ONU ÖZLEYİPDE ÖZLEMEMEK İÇİN YADA AKLIMDAN ÇIKARTMAK İÇİN ÇABALAYACAĞIM AKLIMA BİLE GELMEZDİ.. TAM ALIŞIYORUM DİYORUM, DİYORUM AMA BAKIYORUM ALIŞAMAMIŞIM.OLANLARA BAKIP NEFRET ETMEK İSTİYORUM BAKINCA NEFRET EDECEK ÇOK ŞEY VAR ASLINDA BUNUDA GÖRÜYORUM AMA BEN HALA ONU NEDEN DÜŞÜNÜYORUM.. ÖNÜMDE SINAVIM VAR 10 AY SONRA DERSS ÇAALIŞMAM LAZIM AMA İSTEDİĞİM KADAR UZUN ÇALIŞAMIYORUM.. NASIL GEÇECEK YA.. AİLEM GÖZÜMÜN İÇİNE BAKIYO.. UFACIK MUTLULUĞUMLA DÜNYALAR ONLARIN OLUYO.. AMA BEN NEDEN HALA ONU UNUTAMIYORUM.. BIKTIM BU DERTTEN YA.. NEREDEYSE 9 AY OLACAK NİŞAN BİTELİ..NEYAAPCAM BEN BÖYLE YAAAAAAAsenağlama

2. 16 Aralık 2009
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    nemı yapıcaksınız yolunuzu cızıp ılerlıyceksınız
    hayatta hıc bısı unutulmaz zaten...ama unutmadıkcada kendımızı uzup yıpratmak sadece bıze zarar olur..
    hersey yolunda hayat akar rayında ...sınavınıza hazırlanmak kendınıze bı yol cızmelısınızkı herseyı gerıde bırakmak ıcın...
    gecmıse takılı yasanılmaz sızı uzen dusunduren herseyı gerıde kaldı dıye dusnmemeye bakmalıyız unutmayın gulmek ıcın neden aramayın bahane uretmeyınız...
    gulmek ıcın bı sebebınız olmamalıdır hayatta...

4. 16 Aralık 2009
  5. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız gülmek için bir neden lağzım...

6. 16 Aralık 2009
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    çabalama

özle

derslerine çalış

ihmal etme ama çokda yüklenme

zordur bu zamanlar ama zaman bu illa ki geçiyor :teselli:

8. 16 Aralık 2009
  9. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle gün olsun ki.. ben hatırlamayayım.normale döneyim..eski kahkahalarıma, hayallerime, umutlarıma kavuşayım

10. 16 Aralık 2009
  11. NAZ20

NAZ20 AŞK BİZE ÇOK YAKIŞTI Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Durumunu bilmiyorum..

yani nişanlından ayrılmıssın heralde anladıgım kadarı ile..

zordur eminim ama böyle olması gerkiyordu böyle oldu de ve kendi kendini telkin etmeye calıs..

bak daha yolun basındasın.. ne güzel hayallerin var..

düşünki bazı insanlar birini seviyor hayallerini herseyini calıyor o erkek ve gidiyor telafiside olmuyor..

buyüzden kendini sanslı hissetmelisin.. mutlu olmaya calıs oyalanacak seylerle ugras derslerin dısında tabi..

acıların zamanla gececek.. şimdiki kadar acı vermeyecek emin ol..

12. 17 Aralık 2009
  13. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım sanırım bu durumda seni en iyi anlayan benimdir.teselli sözleri fayda etmiyor demi?
    bir gün iyi bir gün kötü oluyorsun.tam toparlancam artık diyorsun yine bakmışsın başa dönmüşsün.
    ne yazık ki içinde yaşayan için herşey biranda silinmiyor.unutmayı bekleme.
    bende ayrıldım nişanlımdan.çok emek verdiğim çok sevdiğim bir ilişkiydi.senin dediğin gibi benide çok üzdüler.nefret etmem gerekirken bende özlüyorum.sanırım seven insanların yaşadığı evrensel sorunlar bunlar.
    benimde temmuzda çok önemli bir sınavım var.biliorum ki sınavı kazanıp yeni bir hayat kurabilirim kendime.ama aynı sendeki gibi derslere veremiyorum kendimi.
    zor günler geçirdik ve bi süre daha geçirecez.ama bil ki yalnız değilsin.rabbime sığındım ben.sende öyle yap.allah yardımcın olsun.

14. 17 Aralık 2009
  15. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öyle zamanlar oluyor ki insan tesellilerde bile canı acıyacak şeyler buluyor.. bende şimdiye kadar ayakta durduysam önce rabbimin sonra ailemin desteğiyle ayaktayım..yeni birr hayat istiyorum buda sınav ile olacak.. bize onların daha fazla zarar vermesine izin vermeyelim derslerimize sarılalım böyle diyorum ama kafamı toplayamıyorum.. az önce iş çıkışı binanın önüne gelmiş gördüm ama hiç bakmadım servise bindim yol boyunca takip etti.. bu böyle yaptıkca nasıl unutcam bilmiyorummm

16. 17 Aralık 2009
  17. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın canım.bütün iletişimin kesilmesi lazım.
    bende çok üzüldüm ama kendimide biliom dönse die bakıom.bi kere arasa die bekliom.
    biliom çoğu kişi salaklık diyor ama zor işte.hele nişandan ayrılmak çok zorr.
    hayallerim kaldı öle...

18. 17 Aralık 2009
  19. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım aramaması gelmemesi daha iyi çünkü insanın canı daha çok acıyor... nişan bittikten sonra gizliden konuştuk bisüre.. ama ailem istemiyor.. ha bu süre zarfında yine benim bir sürü canımı acıttı.. amann ya birbirimiz için kıymetli olsaydık şimdi bu halde olmazdık.. ona koşmak istiyorum ama biliyorum asla bir araya gelemiyecez.. canım acıyor.. hayallerimiz vardı artık hepsi geçmişde kaldı.. nişan bitmeseydi şimdi evli olacaktık.. kader diyorum ya..allah nasip etmemiş demek ki.....