Galiba vakti geldi ayrln :'(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cccnn tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : cccnn
  1. cccnn

cccnn ♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar erasmus'a başvurdum kabul edildim hem de birincilikle ama sevgilim gidersem biteceğini söylüyo ama ben ondan ayrılmak istemiyorum o benim ruh eşim :sinifsinif: 1buçuk senelik bi ilişkimiz var sadece 6aylık bişey için beni nasıl bırakır :umursamaz: aslında o da haklı ben onu ezip geçiyorum ve oraya gidiyorum :sinifsinif: haklı ama onu çok seviyorum nasıl ikna ederim beni bırakmaması için :a015:

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 13 Kasım 2009
  3. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    saçmalama canım ya..bu fırsat herkesin eline geçmez.üstelik uzun bir dönem değil,6 aylığına diyorsun..bunun için sevgilinin senin adına sevinmesi,seni desteklemesi gerek.. köstekleyip ayrılmakla tehdit etmesi değil.. neden istemiyor sence ??? neden seni böyle zor bir seçim yapmak zorunda bırakıyor??? benim başıma böyle bir durum gelse ,ben sevgilim için farklı şeyler düşünürüm.. kusura bakma ama seni gerçekten seven bir insan,seni sevindirecek olaylar karşısında en az senin kadar sevinip,sana destek çıkan insandır.sende ilişkinize zarar verecek bir seçim yapmayacağından ilişkniz kaldığı yerden devam eder.. ama böyle sert çıkması,gidişini ve yükselişini kaldıramadığından,ya da seni tek göndermek istemediğinden,tanışacağın kişilerden,ordan geldiğinde değişmiş olacağından korkuyo olabilir..bunları düşünmemesi gerektiğini açıkla ve konuş onunla..onu çok sevdiğini ve yanında olmasını dilediğini söyle. o zaman da hala böyle diretiyorsa diyecek bişi yok

Son düzenleme: 13 Kasım 2009
  4. 13 Kasım 2009
  5. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ne haklisi ya:eek:lmaz: erasmus dedin mi ben dayanamam.yorum yapmam lazim! hangi ulkeye gidiyorsun bilemiyorum ama erasmuslugun kendine has bir ruhu vardir. onu yasamadan ogrenciligini bitirenlere o kadar uzuluyorum ki simdi. herkesin bunu yasama sansinin da olmadigini goze alirsak; senin uzerine dusen oraya gidip sonuna kadar tadini cikarmandir. sevgilinin ozguven eksikliginin cezasini cekmek zorunda degilsin. eger dedigin gibi ruh esinse seni birakamaz zaten. git erasmus yap, cok eglen cok gez. hatta ilerisi icin firsat kolla. erkek arkadas icin boyle bir firsat kacmaz. kendini suclama sakin!

6. 13 Kasım 2009
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    o ruh ikizi olduğunuz konusunda biraz tereddütlü galiba
    seni o kadar sevseydi böle bişe söleyemezdi
    belkide gözünü korkutmak istiodur gitme die

8. 13 Kasım 2009
  9. cccnn

cccnn ♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .............

Son düzenleme: 31 Ağustos 2010
  10. 13 Kasım 2009
  11. cccnn

cccnn ♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ....................

12. 13 Kasım 2009
  13. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Eğitim,deneyim hakkına saygı duymayan bir adam sanıyorum sevgilin..
    Gidersen biter çok çocukça bir cümle ama ağzından bu kelime çıkıyorsa canın acısa bile onun haklı olduğunu düşünme canım
    Senin yerinde olup erasmus a gitmek isteyen onlarca insan vardır,o deneyim apayrı
    Sana başarılar dilerim =)

14. 13 Kasım 2009
  15. cccnn

cccnn ♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ............

16. 13 Kasım 2009
  17. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim sen zaten dondugunde bir tek sey icin cok uzulceksin...o da bir daha erasmus olamayacagin, orada edindigin arkadaslari gormek icin cooooook ugrasman gerekecegi vs... ki katiliyorum, blof yapior. simdi sen gitmeye inat edince tamam ayrilmayalim ama orda attigin her adimdan haberim olcak diycek. sen bir partiye gitceksin surat yapicak, facebook'ta hergun onlarca yeni arkadasin olcak ona bozulcak. foto koycaksin sinir olcak... triplere hazir ol yani. bunlar klasik trde bekleyen sevgili durumlari. biz de gectik bu yollardan.... oysa kendini bir tarafa koyup gercekten seni dusunse, bunun senin icin hayatinin sansi oldugunu kabul edip gidisatina birakirdi.

18. 13 Kasım 2009
  19. cccnn

cccnn ♥♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ...............

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.