Gamze baykan huzur hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sekermavi tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sekermavi
  1. sekermavi

sekermavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞALAR gamze hanıma gıden veya onda doğum yapan var mı nolur cvp yazarmısınız .

2. 20 Şubat 2010
  3. ipeknz

ipeknz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım ben 9 ay önce gamze hanımda doğum yaptım.çok iyi bir doktor.hamileliğimin ilk ayında 3 doktor gezdim sonunda gamze hanımı buldum.çok memnun kaldım.çalıştığı hastaneden de memnunum ilk bebeğimi de orada doğurmuştum.kesinlikle emin ellerdesin.gamze hanım çok iyidir sağolsun.kesinlikle bir tereddütün olmasın.zaten bir kere gittiysen görmüşsündür çok sıcak ve cana yakın.ben kendisini çok severim.Allah seni hayırlısıyla evladına kavuştursun.

4. 1 Mart 2010
  5. zeyneparzu

zeyneparzu cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar başka gamze hanıma giden varmı bende gitmeyi düşünüyorum lütfen görüş bildirirmisiniz

6. 3 Mart 2010
  7. Melegim26

Melegim26 Rabbim Sana Emanet'iz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende hamılelıgımın ılk baslarında doktor doktor gezdım ama tavsıye uzerıne gamze hanıma gıttım ve bundan sonra kesınlıkle gamze hanım dedım cok cana yakın cok sempatık cok severım..cok tatlı bır bayan kesınlıkle guvenıp gıdebılırsın ama dogumumu onda yapmam kısmet olmadı ...yıne hamıle kalsam kesınlıkle gamze hanıma gıderım

8. 4 Mart 2010
  9. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım selam, Allah analı babalı büyütsün bebişini bende şu anda 15 haftanın içindeyim
    doktorumdan memnunum ama ssk anlaşması olmadıgı için ve anlaşmalı hastanelerin bütçemize uymamasından doguma giremicek =( bana huzur hastanesinde yeşim hanımı önerdi. Onun hakkında bilgin var mI? bişey daha sormak istiyorum dogumu orda yapmak için kaçıncı ayından sonra kontrollere oraya gitmen lazım (böyle bi koşul var mı?) ne kadar tuttu senin dogumun?

10. 7 Mart 2010
  11. zeyneparzu

zeyneparzu cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar gemze hanıma gittim ve çok memnun kaldım şimdiye kadar 4 cü doktorum ve ilk kez bu kadar memnun kaldım çok tatlı ve sıcakkanlı sanki özel muyahanesi gibi davranıyor ben çok memnun kaldım ve inş. onla devam edeceğim üstelik huzur hastanesi doğum fiyatları çok uygun biginize opuyorumnanaktan

12. 8 Mart 2010
  13. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım dogum fıyatları hakkında bilgi verirmisin :teselli:

14. 12 Mart 2010
  15. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar bende gamze hanıma gidiyorum. çok ilgili şeker bi doktor.. kafanıza takılan herşeyi rahatlıkla sorabiliyosunuz ve kendisi diğer doktorlar gibi başından savarcasına cevaplar vermiyo gayet açıklayıcı cevaplar veriyo.. herkeze şiddetle gamze hanımı tavsiye ederim. bu arada ben muayenehanesine gidiyorum.

16. 12 Nisan 2010
  17. supreme

supreme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım, gamze hanım huzur hastanesinde

18. 12 Nisan 2010
  19. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar gamze hanımın muaynesi ne kadar bıde doğum fıyatlarını bılıyomusunuz cok kısı sormus uygun demıs ama cevap vern yok sanırım