Gardrop Boyama

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve cocostar tarafından 11 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : cocostar
  1. cocostar

cocostar azimli,sabırlı,kararlı Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kardeşimin gardropunu boyamaya karar verdik. daha önce biryerde gördüm ama nasıl yaptıklarını soramamıştım. üzerini yağlı boya ile boyamak istiyoruz. bildiğiniz yöntemler var mı? zımpara felan yapmak lazım mı yardım edin. şimdiden hepinize teşekkürler.a.s.

2. 11 Temmuz 2008
  3. NiDaa

NiDaa Guest

mrb canım genelde dolaplara herhangı sert bır cısım carpmasıyla olusan kırık veya tırtıklı bolgeler ıcın macun ve zımpara kullanabılırsın ama sana onerım kırılmıs kopmus kısımlar ıcın macunu surdukten sonra 1 gun bekleyıp sonra ustunu cok bastırmadan zımparalaman zımpara ıslemın bıttıkten sonrta hafıf nemlı bır bezle sılmen daha sonra boyama ıslemıne gecebılırsın.yaglı boyama ıslemınde de boyanın ıcerısınde tıner karıstırman ısını dahada kolaylastıracaktır..

4. 11 Temmuz 2008
  5. cocostar

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim Nidacım. bu bahsettiğin macun hani eskiden evin camında kullanılan kahverengi macunlardan mı acaba?

6. 11 Temmuz 2008
  7. NiDaa

NiDaa Guest

rıca ederım canım yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana evet mobılyacılarda onların daha sertlerı var kurudugu zaman cıkmayan cınslerden mobılya tamırcılerınden temın edebılırsın bu malzemeyı :))

8. 12 Temmuz 2008
  9. cocostar

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ediyorum Nida, hemen araştırayım mobilyacılardan sağol canım

10. 27 Nisan 2009
  11. bmeltemb

bmeltemb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cocostarcım benim gardrobumda bi çarpma falan yok rengi koyu olduğu için açık renge boyamak istiyorum ama nasıl yapcam bilmiyorum boyanın atmaması için ne yapmak lazım acaba

12. 27 Nisan 2009
  13. cocostar

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bildiğim kadarıyla üstü zımparalanıp yapılıyor. bir arkadaşta görmüştüm muhteşem olmuştu... ama sık görüştüğüm biri değil inegölde arkadaşım o nedenle ulaşıp soramadımbenneyaptımki mobilyacılara sorsak belki yardım ederler:uhm:

14. 28 Nisan 2009
  15. karamel23

karamel23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım boyamak yerine yapıskanlı folyo düsünmez misiniz?forumdan bicok arkadas mutfak gibi yaglı ve nemli yere uygulama yaptılar ki gardropta daha uzun süre kalıcı olur sanırım