garip bişeyler oluyo bana

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sakura23 tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sakura23
  1. sakura23

sakura23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. hamilemiyim diye meraktan ölmek üzereyim ama beklemem gerekiyo biliyorum. bir hafta önce test yaptım negatif çıktı ama daha adetime bir hafta vardı yanlış olabilir dedi eczacı.
    iki haftadır deniyoruz eşimle. bugün adet olmam gerekiyodu olmadım. sorun şu ki daha çok erken biliyorum ama vucudum biraz garipleşti. normalde de göğüslerim şişerdi adet öncesi ama bu sefer çok ağrılı oldu. bir de hiç olmadığım kadar fena kabız oldum o da sıkıştırıp duruyo. karnım göğsüm belim her yerim ağrı içinde kaldı. adet öncesi mi yoksa gebelik mi anlamıyorum. yarın da adet olmazsam bi daha test yapıcam. bu hallerim nedir bilen var mı, hiç bu kadar göğüs ağrısı görmedim. kabızlıktan mı oluyo acaba yoksa hamile miyim.? benim gibi olan başka kadınlar da var mı aramızda? of ne zor şeymiş böyle beklemek...

2. 28 Şubat 2010
  3. TURKUAZ26

TURKUAZ26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kan testı yaptır sonucu hemen alırsın

4. 28 Şubat 2010
  5. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    evet kan testi kesin sonuc verir,soyledigin belirtiler hamilelik belirtisi de olabilir,adet belirtisi de.Allah gonlune gore versin.

6. 28 Şubat 2010
  7. sakura23

sakura23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun kan testi yaptırayım bari yoksa içim rahat etmicek. bu ilk tecrübem olduğu için herşey çok yeni geliyor alışamadım ama bebek istiyorum inşallah hamileyimdir. çok saolun dualarınız için..