garnier 110 ekstra açık doğal sarı kullanan var mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve asahcakir09 tarafından 20 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : asahcakir09
  1. asahcakir09

asahcakir09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar garnier ekstra açık doğal sarı kullana varmı lütfen cevap yazın bu açıcı boya değil değilmi çünkü noyanın biyerinde ekstra açıcı renk diyo anlayamadım cevap kızlar

2. 21 Mayıs 2010
  3. asahcakir09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    e kimse yokmu yardım edecek kızlar

4. 21 Mayıs 2010
  5. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    boya canım o açıcı değil açma özelliği de şöyle ancak açık renkli bir saçın varsa işine yarar koyu renk boyalı saçlarda tutmuyor saçının rengini açmak istiyorsan koleston yoğun açıcı yada palette blond 1L olarak geçen açıcılar var onlardan kullanman gerekiyor .daha sonra açılmış saçın üstüne uygularsan çok daha iyi sonuç alırsın

6. 21 Mayıs 2010
  7. asahcakir09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım cevap verdiğin için ben saçlarımı palette yle bir ay önce açtım zaten böle açık bakır bir renk oldu kzıllığını aldı ama tamamen gitmedi ama saçlarımı lastik gibi yaptı biraz o yüzden sordum açıcımı diye tekrar açıcı değdirmek istemiyorum saçlarıma o zamn boyayaım ben onu tşk canım

8. 22 Mayıs 2010
  9. as_narcicegim

as_narcicegim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    183
    Ödül Puanları:
    113
    Canım boyadın mı saçlarını sonuç nasıl?Ben yıllardır lorealin 10.1 iniyani açık sarı küllüsünü kullanıyordum fakat piyasadan kaldırmışlar başka hiçbir boyada istediğim tonu bulamadım.Kolestonun acık sarı küllüsün boyadım sac dıplerimi turuncu yaptı.Kendı sacım koyu kahverengi ama yıllardır sarıya boyadıgımdan uçlaı pilatin rengi.Sacımı tek renk yapmak için kuaföre gittim o da altın sarısı yaptı dore sarı gibi bi renk hiç begenmediö.18 haziraan dugunum var ve güzel olsun istiyorum.Düşünden 1 hafta önce gel boyayalım aralara platin atalım dedi kuaför ama acaba garnierin extra acıcılı boyasını mı kullansam diye düşünürken yazınızı gördüm.Sonucu merak etmedim değil?garnierde loreale ait bildiğim kadarıyla onun kadar güzel mi bilemiyorum ama.

10. 22 Mayıs 2010
  11. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    garnier de alerji riski var ama kullanacaksan alerji testini mutlaka yapman gerekir

12. 23 Mayıs 2010
  13. asahcakir09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben onla boyamadım ama bu eksrta açıcı boya değilmiş normal boyaymış o yüzden saçını yıpratmaz kotolog kapağındada rengi küllü gibi duruyo o yüzden turunculuk vereceğini sanmam ama vanım bence füğünün var kebdin boyama kuaföre boyattır sıonuçta risk almana değmez boyaya gelince ben daha önce normal kahvesiyle boyamıştım çok güzel yapmıştı saçımı

14. 23 Mayıs 2010
  15. asahcakir09

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet zaten ben daha önce kullanmıştım canım kahvesini bende bişey olamdı tşk cevap için

16. 18 Aralık 2010
  17. stonebaby

stonebaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben suanda kullandm neredyse hç açmadı ... içinde mavi toz yokya sanırım ondan.

18. 23 Şubat 2011
  19. anastasya3355

anastasya3355 Herşeylerim kızım ve eşim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben saçıma hep ince ve sık röfle attırırım.daha sonra dibim gelince kendim boyarım ..önceleri lorealin çok çok açık doğal sarısına boyardımm lorealde de sonuç mükemmel..fiyattan tasarruf edelim diyorsanız garnier.. ben 3 keredir garnier 110 exkstra açık doğal sarı ya boyuyorum çok harika oluyor üstelik saçımda parlıyoo..saçımın doğal rengi koyu kestane...