garnier color&shine 6.45 bakır kahve rengi

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kokos_kedi tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kokos_kedi
  1. kokos_kedi

kokos_kedi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bi blogda bu saç boyası markasını gördüm ve garnierin kokusuz meyve kokulu yeni boyasıymış hatta blogundada sunları yazmış boya ile ilgili....

Meyve özlü olan serisi,amonyaksız ve kokusuz. Kokusuz olması benim için çok önemli çünkü saçımı boyarken,boya kokusundan dolayı boğulma tehlikesi geçiriyorum nerdeyse :)) Ama Garnier'ın bu serisi gerçekten kokusuz hatta meyve kokulu diyebilirim.Boyanın içinde dore ışıltılar var buda saçın parlak olmasını sağlıyor.
    Ben 6.45 Bakır Kahve rengine boyadım,bugünde sizin için gün ışığında resim çektim.Eğer bakır tonlarını seviyorsanız kesinlikle bu rengi ve Garnier'ı tavsiye ederim.

bunları söylemiş uzun zamandır aradıgım renk bu olabilir kızlar ama aranızda kullanıpta bu renkten memnun olan varmı?
    bide yeni oldugum için resim koyamıyorum ama googleye mughetto 6.45 Bakır Kahve yazarsanız ilk hemen çıkıyor.....ordan renk tonuna bakabilirsiniz....
    sanırım lindsay-lohan ın saç rengine yakın gibi bi renk yorumlarınızı bekliyorum kızlar

2. 14 Haziran 2010
  3. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunun sıcak çikolatasını kullanmıştım.çok güzel kokuyor ve saç yumuşacık oluyor ama iki haftada renk akıyor.amonyaksız olduğu için pek dayanmıyor.bir de fındık kabuğunu kullanmıştım aynı seriden.renkler kutuda göründüğü gibi çıkıyor hemen hemen.

4. 14 Haziran 2010
  5. kokos_kedi

kokos_kedi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımm çok saol canım ama hemen akması ne kötü gerçi hangi boya akmıyorki CADIARZU

aKtıkça güzelleşen bakır olsa keşke yada bu tonlar:Saruboceq:

6. 10 Ağustos 2010
  7. kokos_kedi

kokos_kedi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    .................

8. 10 Ağustos 2010
  9. Nicola

Nicola Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    akaju kahve bu alakası yok gzl değil bnce...
    naz elmas'ın bi ara kullandığı renk vardı ya o işte.

10. 10 Ağustos 2010
  11. yagmur55

yagmur55 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede çok çabuk akan bi marka garnier kızıl bakır kullanmıştım soluk bişi olmuştu hiç ssevmedim