Garnier koyu kumral...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve leylass tarafından 24 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2011
    Konu Sahibi : leylass
  1. leylass

leylass İyişeyler birdendire olur Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bilen bilir bütün bir yıldır saçıma etmediğim kalmadı ve ben aslında pişman olmaya başladım .Çünkü burda yaptığım saç bakım kürlerinin doğal saçta çok daha güzel etki ettiğni düşünüyorum . Saçlarım şu an bunun akmış hali resmen turunculaştı ve makyajsız çıkamaz oldum . doğal saçıma dönmek için şimdi garnier koyu kumral adım ama benimki daha açık tutacak malum resmen turuncu oldu akınca saçlarım:KK50: $fotoğraf0020.jpg doğallık gibisi yokmuş anlıyo insan ama geç anlıyor.Akşama koyu kumrala boyuycam ve artık boyaları da saçıma verdiği zararı da bir kenara bırakıcam.Saçlarını hiç boyamamış arkadaşlara da tavsiyem aman ha uzak durun :KK31:
  2. 24 Ağustos 2011
  3. Dilxsxad

Dilxsxad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm çok güzel olmuştu bu rengin çok yakışmıştı bence koyultma ama karar senin tabi ben olsam aynı fındık kabuğuna boyar üzerine balyaj attırırdım çok tatlı bir renkti cnm :79::79::79::79:
  4. 24 Ağustos 2011
  5. ocean35

ocean35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de rengi hoşmuş ama insan turuncu saçtan da nefret ediyor ya resmen yüzü solgun falan gösteriyor dışarı çıkarken falan hoş olmuyor sevmiyorum bende benim saçım da öle olmuştu üstüne kumral boyadım bence koyu kumral yerine kumral boyasaydın koyu kumral direk koyu olursa alışamazsın belki..:KK34:
  6. 24 Ağustos 2011
  7. LadyPenny

LadyPenny Deliyim ben deliyim :) Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde turuncu oldu saçlarım üstüne kahve köpüğü boyamayı düşünüyorum denemesi bedava :KK1: Boyayınca resim isteriz canımm :KK55:
  8. 24 Ağustos 2011
  9. fnd08

fnd08 Aşk'ın "A" Hali. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende syoss altın karamelle boyadım ilk boyadığımda çok güzeldi ama çok çabuk aktı ya turuncu desen değil sarımtrk turuncu su anda :KK9: yarın gidip igora alıcam yada lorel majinel bu iki boyadan şaşmıyacaksın arkadaş özellikle igora her marka boyayı kullandım şimdi ne renk yapsam diyorum açık kumral altın rengi hoşuma gittti aslında :KK16:
  10. 24 Ağustos 2011
  11. EsmerBelaG

EsmerBelaG Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    heycanla resim beklioruzzz :D
  12. 24 Ağustos 2011
  13. Dilxsxad

Dilxsxad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm leylassımmm umarım çok koyu olmaz en azından altın parıltılı toffee falan açık kahve tonlarında bir renk alsaydın bu çok koyu geldi bana yapınca zaten resim eklersin yine söylüyorum sen açık renklerin kızısın :KK71:
  14. 24 Ağustos 2011
  15. leylass

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Canım özellikle koyu aldım çünkü çok çabuk akıyor ve yine turuncular çıkıyor, bir de aktıkça doğal rengimle birbirine yaklaşır diye aldım bakalım,iftardan sonra boyuycas, şimdiki halini de çektim boyadıktan sonrada ekliycem canlarım:KK51:
  16. 24 Ağustos 2011
  17. fnd08

fnd08 Aşk'ın "A" Hali. Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen saçını boyatmak istemiyorsun ondan koyu aldın sanırım valla bu saç boyamak ne bela birşey be bir kere boyadın mı kurtulamıyorsun bende senin gibi karra almıştım ama sonra güzel bir renk gördüm dayanamadım gittim gene boyadım :KK9:
  18. 24 Ağustos 2011
  19. leylass

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Deme öyle deme öyle boyamıcammm:KK53: