Garnier Ürünlerini Kullananlar

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve vicdan tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : vicdan
  1. vicdan

vicdan ~ справе&#1076 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Garnier cilt ürünlerini bu derece popüler kılan iki önemli özelliği var. İlki; içeriği. Doğadan gelen aktif maddeler bulundurması yani meyve ve bitkilerin damıtılarak, saf özleri kullanılarak yaratılması. İkincisi ise bu içeriğe sahip olmasına rağmen ağzınızı açık bırakacak uygunlukta rakamlara satılması.

Peki siz Garnier ın hangi ürününü kullanıyorsunuz?

2. 25 Mart 2010
  3. vicdan

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Garnier Aktif Saf & Temiz konsantre formüller nokta eğilimli cilt üzerinde test edilen yeni bir kuşaktır.

Garnier Saf Active Roll-on:
    Insanlar test edilen 76% bir anlık kurutma etkisi vardı
    Yeni roll-devrimci roller üzerinde topu hemen yatıştırmaya ve cildinizi serin tasarlanmıştır. Kolay kullanımı hedeflenen uygulama anında kurutma sağlar ve hareket halindeyken noktalar karşı korunmasına yardımcı olur.

Aktif Saf & Temiz Tıkalı Gözenek Karşıtı jel Temizleyici:
    Salisilik asit+HerbaRepair
    Kuvvetli anti-bakteriyel içerikle zenginleştirilmiştir ve gözenekleri derinlemesine temizler.
    Cildi onarma özelliğine saip doğal aktif içerir ve cilt problemlerinden kalan izlerin oluşumunu önlemeye yardmcı olur.
    İçeriğindeki konsantre salisilik asit,bakteri karşıtı en etkili maddelerden biridir.

*Özellikle sivilce+siyah nokta problemi olan ciltler için olağanüstü sonuç verir.

4. 27 Mart 2010
  5. nzf

nzf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar acil cvp bekliyorum kozmetik ihtiyaçlarım için alışveriş yapıcam ama kararsızım garnierin 3 ü bir arada yani temzileme,maske,peelingini kullanan varmı nasıl almayı düşünüyorumda sizce kullanan gözlemleyen yada çevresinde kullanan ve bilgi sahibi olan birinden yardım almak istiyorum şimdidien tşkrler...

6. 27 Mart 2010
  7. banueralp

banueralp Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben aldım kullandım ama çokda matah gelmedi bana açıkçası. hemde 2 ay düzenli kullandım ama çokda faydası olmadı. özellikle cildin sivilceliyse kullanma derim peeling özelliği sivilceleri dagıtır iyice. toz pleeling özelliği yok

8. 27 Mart 2010
  9. nzf

nzf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hmm anladım tşk ederim peki önerebileceğin bir peeling veya maske varmı?

10. 28 Mart 2010
  11. HuzunApla

HuzunApla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sivilceye peeling yapılmamalı. bu maskeyi kardeşim kullanmıştı(15 yaşındayken). normalden biraz yağlı bi cildi var. çok sivilcesi siyah noktası yok. o memnundu ama ben denemedim. içinde çinko ve kil olduğundan ve garnier nin bazı ürünlerini beğendiğimden ve de fiyatı uygun olduğundan alınabilir.
    ayrıca başka markaların kil maskelerini de kullanabilirsin. kil maskesi diye arama yap forumda

12. 28 Mart 2010
  13. cerenicious

cerenicious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    lush herbalism isimli ürünü tavsiye edebilirim. haftada 2-3 gün özellikle banyo sonrası gözenekler açılmışken kullanın, ben çok memnunum. Ciltteki lekeleri gidermeye yardımcı oldugu yazıyor üstünde.

14. 28 Mart 2010
  15. nzf

nzf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tşkler bir araştırıyım bakıyım nasıl huzunapla kil maskesini tek olark kullanamıyorum ben cildim biraz hassas olduğu için ama kremsi türünden olanları kullanabiliyorum.tşkrler arkadaşlar

16. 29 Mart 2010
  17. Thetis

Thetis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben garnier saf temiz jelini kullanıyorum çok memnunum o serinin nemlendiricisini çok merak ediyorum işe yarıyormu acaba kullanan varmı

18. 31 Mart 2010
  19. vicdan

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106