Gastroenterolog aranıyor...

Konusu 'Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve kakule tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kakule
  1. kakule

kakule Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    306
    merhaba arkadaşlar benim 2,5 yaşında bir kızım var ve katı gıdalara geçtiğimden beri kabızlık sorunu yaşıyoruz... götürmediğim doktor uygulamadığım yöntem kalmadı halada lağman yada fitille kakasını yaptırabiliyorum... artık büyük bir ünv. hastanesinde iyi bir gastroentreloğa götürmek istiyorum bana önerebileceğiniz iyi bir doktor varmı. yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

2. 12 Ocak 2009
  3. xzem

xzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun canım, benim buyuk oğlumdada aynı sorunu yaşamıştık aynı şehirde değiliz ama bazğzı öneriler vere bilirim ,gitmediğimiz dr. kalmamıştı ,son gittiğimiz dr. hiç bir ilaç vermedi beslenmesine dikkat edip bağırsakları düzenliycez kendisi alışcak dedi, en çok verdiğimiz besin bildiğimiz kepek bu kepeği her yemeğinin içine koyduk ben az bu kepeği zeytin yağı ile kavurdum her yemeğinie karıştırdım ,aradada zeytin yağı içirdim zamanla bağrsaklar düze geçti aynı sorunu bizde yaşadığımız için ne sıkıntı oldugunu iyi bilirim (oğlum su anda 18 yaşında) geçmiş olsun acil şifalar

4. 26 Şubat 2009
  5. protein

protein EZGİ&EYLÜL DENİZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun arkadaşım malesef 3.5 yaşındaki kızımın sorunuda aynı gastro entroloji uzmanına götürdüm ve kalın bagırsagın süte karşı alerjisi diye şimdilik düşünüyor yarın 2 tahlilil daha çıkacak ama sakın lagman yapma çünkü doktor bunun çok zararlı olduğunu bagarsaktaki faydalı sıvılarrında yok oldunu söyledi hiç lagman yapmadım gliserinli fitil veriyordum ama inş. düzelecek geçmiş olsun

6. 11 Ekim 2009
  7. tubutu

tubutu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    istanbul'da yunus emre hastanesi var üsküdar'da.. ülkenin en iyi gastroentologlarından biri var, Koray Bey..cidden tavsiye ederim..Bizim tüm aileyi elinden geçirdi sağolsun :)

8. 17 Ekim 2009
  9. esrasema78

esrasema78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm.ıTF ÇAPA DA prof.dr.sebahattin kaymakoğlu veya medikal park fatih de doç.dr.ahmet danalıoğlu ..benimde karaciğer enzimlerim yüksek.ben sebahattin hocayı tercih ettim.geçmiş olsun..

10. 1 Aralık 2009
  11. gelmesendeolur

gelmesendeolur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar istanbul avrupa yakasında önerebileceğiniz başka dr. varmı?

12. 18 Haziran 2016
  13. melikemenki

melikemenki Üye Üye

Beğenildi:
    59
    Ödül Puanları:
    13
    Mrhb bende istanbuldym gastroparazi hastasıyım çözüm bulamadım arıyorum 2,5 aylık hamileyim gastroparazi yani mide felciyim hiçbirşey yiyip içemyrm her yemeye çalıştığımda su içmeye çalıştığımda çok berbat oluyrm bulantı kusma yiyip içmediğim için sürekli bulantı kusma oldugu için hayatımı yaşayamıyorum bilgisi olan hastalık hakkımda iyibir doktor hakkında 10 yıldır bu sorunla yaşamaya çalışıyorum acil cevap yazın kızlar