GATA (ankara) da tüp bebek yaptıran var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve yeterb tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : yeterb
  1. yeterb

yeterb Allahım sen koru bebeğimi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben batmanda oturuyorum önceleri yakın olduğu için diyarbakırda bir merkezde tedavi olmayı düşünüyordum fakat bir dr bana gata da yaptırmayı bir düşün dedi doğrusu kafam biraz karıştı. sizlerden bilgi almak istiyorum ben bu yaz ikinci mikroenjeksiyonumu deneyeceğim. gata da hangi dr. a gittiniz tüp bebek raporunu ne kadar sürede çıkardınız şimdiden teşekkürler kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme: 22 Mart 2009
  2. 22 Mart 2009
  3. yeterb

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu arkadaşlar kimse lütfen yardım edin senağlama

4. 29 Mart 2009
  5. babylove

babylove Allah'a emanetsin bebeğim Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    cnm bende görev icabı van da oturuyorum burda bir tüp bebek merkezi olmadığı için dr burda aşılama denedikten sonra olmassa haziran ayı gibi gataya sevk edeceğini söyledi , dr olarak bilemiyorum ama tedavi ücreti asker ailesi isen 1150 dolar sivil isen 1650 dolarmış.

Son düzenleme: 29 Mart 2009
  6. 30 Mart 2009
  7. yeterb

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım umarım bizim için hayırlı olur aslında bilmediğimiz merkezlerden çok daha iyi olduğuna eminim beni tek endişelendiren kısa sürede rapor çıkartabilir miyiz acaba çünkü zamanım kısıtlı yaz tatilinden başka uygun zaman yok benim için görüşürüz tekrar teşekkürler.

8. 30 Mart 2009
  9. babylove

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    sizin kaç yıldır olmuyor cnm? Benim eşimde sperm hareketsizliği olduğu için dr normal yoldan çok zor dedi. Banada mayısta aşılama denencek olmassa temmuz gibi gataya tüp bebek için başvurcam bakalım hakkımızda hayırlısı...rapor işinide sen istersen bi arayıp sor ne kadar zamanda çıkartıldığını..

Son düzenleme: 30 Mart 2009
  10. 1 Nisan 2009
  11. yeterb

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben 4 yıldır evliyim gerçi önceleri olması için bir çaba sarfetmedik erken diye ben evlendiğimden beri korunmuyorum. sorun bende hormonlarım az çalışıyor geçtiğimiz yaz bir aşılama birde mikroenjeksiyon denedik ama olmadı bide gatada yada oranın bir dr u ile denemeyi düşünüyorum hayırlısı artık inşallah Allah bizede anne olmayı nasip eder.

12. 1 Nisan 2009
  13. babylove

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    Bana aşılama hakkında bilgi verebilirmisin, bu ay rahim filmi çekilcek ondan sonraki ayda aşılama ama korkuyorum rahim filminin cok can yaktığını yazmış burda arkadaşlar..

14. 1 Nisan 2009
  15. Cuddlys

Cuddlys Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    slm arkadaşım bu siteye yeni üye oldum.yok. ben 27 martta aşılama oldum.kanal filmi öyle söylenildiği gibi dehşetli bi şey değil enazından ağrı eşiğin yüksekse, filme gitmeden önce 2 tane buscopan ağrı kesici içmiştim o beni rahatlattı fazla bir şey hissetmedim. film sonrası biraz ağrım oldu bir kaç günde ince ince kanamam oldu.aşılama da çok rahat sorunsuz ama sonrasını zaten okumuşsundur siteden

16. 1 Nisan 2009
  17. yeterb

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim rahim filmim çekilmedi nasıl bilmiyorum aşılamada ise yumurta oluşması için iğne kullanıyorsun iğneler bittikten sonra yumurta çatlatma iğnesi vuruluyorsun bu iğne vurulduktan sonra(örneğin akşam iğneyi 22:00 da vurulduysan ertesi sabah yine 10:00 gibi dr a gidiyorsun) dr saatini söylüyor zaten eşinden sperm alınıyor ve en canlı ve kaliteli olanları sana veriliyor kısa sürede olup bitiyor normal kadın doğum muayenesi gibi endişelenme insan kastıkça işi rast gitmiyor o nedenle her ne yapılırsa yapılsın rahat ol inşallah gönlüne göre olur:KK46:

18. 2 Nisan 2009
  19. babylove

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    cevap verdiğin için sağol, sanırım yeni aşılama yaptırdın umarım bebeğin bu ay daha fazla bekletmeden gelir cnm..