Gata Haydarpaşada deneyen varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve GOZNURU tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : GOZNURU
  1. GOZNURU

GOZNURU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İlkdenememi Gata Haydarpaşa Hastanesinde yaptırdım.
    Önce 7 gün 300 pregonla başladım. Daha sonra 450 ye çıkarıldı. Sol yumurtalıkda 2 folükül bulundu. Biri 16 diğeri 22 idi. Sağ yumurtalığımda yoktu. Doktorum çalışmadığını söyledi. Neyse iki forukülden 2 yumurta toplandı. Biri oluştu. 6 hücreli bir embriyo idi. 7 Şubatta transfer yapıldı. Sabah akşam Progynex iğne kullandım hep. 19 Şubatta kandan hcg yaptırdım. Sonuç 0,30 tu maalesef. Olmadı... :umursamaz:

2. 24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : GOZNURU
  3. AayseA

AayseA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım meraba bende tüp bebek hastasıyım ilk demememde tuttu ama kaybettim ilaç dozların bana çok fazla geldi genel bi rahatsızlığın varmı bilmiyorum ben endometriozis hastasıyım bildiğim en şiddetli kadın infertilitesi ilaçlarımın dozu en fazla 300dü ve çok sayıda büyüklü küçüklü yumurta oluştu bunların sonucunda 3 embriyo oluştu gataya iki yıl önce başvurdum ama biraz ilgisiz gibi geldi bana dr lar devam etmedim askeri personel eşiyim gatayı görünce dikkatimi çekti sende personel eşimisin merak ettim bizim hastaneler çok yavaş ilerletiyo hastaları ankara gatayıda denedim ben çok zaman kaybettim sana üniversite hastanalerini tavsiye ederim imkanın varsa bence daha iyi ilgi var inş bu bilgi işine yarar başarılı tedaviler diliyorum.....