GATA hemşirelik mülakatları

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve elsam_8 tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : elsam_8
  1. elsam_8

elsam_8 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ablalarım ben bu yıl öss ye girdim. Sadece ankara tercih yapabilceğim için çok fazla yer tutmuyor. matemaik,kimya mühendisliği falan yazdım. ama gata hemşirelik garanti. ve küçüklükten beri hep asker olmak istemiştim ama mülakatlar çok zorlar beni. hava harp okulunu kazandım ama gitmiyorum. eğer tavsiye ederseniz Gata hemşireliği tercihlerimin ilk başlarına yazıcam. ama mülakatlar nasıl, disiplin, iş imkanı, tayin herşey hakkında bilgi edinmek istiyorum ama bulamıyorum. nolur yardım edin 3 gün sonra tercihimi veriyorum..

2. 26 Temmuz 2009
  3. efile

efile J&C Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gata hemşireliğin mülakatları yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra diye duymuştum tam bilmiyorum eğer mülakattan geçilmezse ortada kalma durumu da var bunu bi sor bence.insanlar kaç ay emek veriyo saçma yani bence önce mülakat olmalı.ama girebilirsen eğer bence çok güzel bir meslek hemşirelikte ilk akla gelen yer

4. 26 Temmuz 2009
  5. elsam_8

elsam_8 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olmazsa 2. tercihten girerim.. ama işte mülakatlara bağlı. sonuçlardan sonra mülakatlar ve eğer kazanırsam geçmem gerekir. mülakatlar nasıl öğrensem çalışma yaparım ama..

6. 26 Temmuz 2009
  7. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.252
    Ödül Puanları:
    238
    walla cnm kazanırsan yaşarsın bnden demesii
    gata kadın doğum bölümnde yamış ve hemşireleriyle o kadar iç içe yaşadım kii çook iyi biliriim
    inşallah kazanırsıın

8. 31 Temmuz 2009
  9. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    ben gata da okuyorum mülakatlar yerleştirmeden sonra yapılıyor çok zorlayıcı değil merak etme elensen bile sonraki yaptığın tercihe yada alttakilere yerleştirilebiliyosun ösymye bildiriliyor:roflol:

10. 30 Ekim 2010
  11. gamze_18

gamze_18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    acil tıp teknisyenliği bölümü var mı bilen var mı