gatada tüp bebek varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Karxixnca Kxixz tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : Karxixnca Kxixz
  1. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar saglık sektöründe çalışıyorum ama inanın kendim hastaneye gitmekten ve rapor çıkarmaktan nefret ediyorum soracagım odurki tüp bebek raporu çıkarmak maliyet olarak bize ne kadar katkısı var.bir sürü prosedürle ugraşmak istmiyorum.hani ciddi bir rakamsa ugraşayım bildigim kadarıyla özel hastanede yapılan tüp bebegin yüzde yirmisini devlet karşılıyor ilaçların yüzde seksenini devlet karşılıyor rapor çıkınca tabi süleymaniye kadın doğum hastanesinde arkadaşım rapor çıkardı fakat onun bir aşılaması var ve erkek kısırlıgı oldugu için zorlanmadı kadın kısırlıgında rapor zor oluyormuş.acaba gatada rapor alınıyormu asker eşleri bilginiz varmı

2. 23 Mart 2008
  3. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben gata dan rapor çıkardım ama dr gata da prof. ben hiç birşeyle uğraşmadım sadece kan vermek için gata ya gittim ayrıca 3 aşılamamıda dr um özel muayenesinde yaptıdım asker eşi olmamama rağmen dr um sağolsun çok yardımcı oldu ve bir günde raporum çıktı tüpbebeği medical parc bahçelievlerde yaptırdım raporlu olduğum için 2250 ytl sadece hastane ücreti verdik onuda tedavi süresinde 3 aşamada ödedik böyle bir kolaylık sağlamışlar. onun dışında ilaçların sadece %20 lik kısmını biz ödedik bize ilaçlar dahil 3000 ytl gibi birakama geldi şuanda hamileyim ilk denememde çok şükür tuttu inş sende ve diğer arkadaşlarımda bir önce bu mutluluğa kavuşur

4. 23 Mart 2008
  5. fxixndxixk80

fxixndxixk80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende gata da aşılama yaptırıyorum ist da. ve rapor çıkartırken zorlanmadım.bende asker eşiyim .sana özelden msj gönderiyorum.

6. 23 Mart 2008
  7. rosemem

rosemem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende esker eşiyim gatada tüp bebek var ve rapor alınabiliyor zannedersem kolay gelsin

8. 21 Ocak 2012
  9. papatyac

papatyac Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    103