Gayrettepe Florance N. Hastanesi Emre Karatekelioğlu Teşekkürler..

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve pperfinya tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

15 Şubat 2010
    Konu Sahibi : pperfinya
  1. pperfinya

pperfinya berfinim 3 yaşına giriyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlarım

Tüp bebek denilen bu yolculuğa florance nighthgel hastanesinde çok değerli doktorum emre Karatekelioğlu ile çıktık ve en sonunda Bugün zafere ulaştık bana ilk seferde bebiş mutluluğunu yaşatan bu hünerli ellere ve ekibine Başta tüp bebek kordinatörü sema hanıma yardımcıları ve çağlaya emeği geçen bütün hastane ekibine bir değil binlerce kere teşekkürü borç bilirim iyiki vardınız yanımda iyiki bu yolculuğa sizlerle çıkmışım
    ALLAH BEBEK SAHİBİ OLMAK İSTEYEN BÜTÜN ÇİFTLERE NASİP ETSİN ... Amin

6 gün değerim 20

8gün değerim 99

12 gün değerim 694.3 :nazar:

Son düzenleme: 23 Ekim 2012
  2. 16 Şubat 2010
  3. starsuzie

starsuzie Umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı ugurlu olsun.allah kucagına almayı nasip etsin...

bende tedaviye başlayacagım bilgilerini paylaşırsan sevinirim...

4. 16 Şubat 2010
  5. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Tebrik ederim Allahım tamamına erdirsin ne güzel bir hamile daha var aramızda. Yaşasın:)))))))

6. 16 Şubat 2010
  7. pperfinya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iyi dileklerin için teşekkür ederim canım allah sanada isteyen herkeze nasip etsin

8. 18 Şubat 2010
  9. bugullll

bugullll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok ama çok sevindim

10. 21 Şubat 2010
  11. pperfinya

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    konu ile ilgili detaylı bilgilenmek isteyen arkadaşlarım özelden msj atabilirsiniz

12. 4 Mart 2010
  13. antioksidan

antioksidan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba pperfinya öncelikle tebrikler, anen oluyorsun ne mutlu sana :)özelden mesaj atmaya çalıştım ama maalesef en az 50 kişiye mesaj atmak gerekiyormuş bu nedenle sana özel mesaj atamıyoru. sen özelden mesaj atsan belki cevap yoluyla merak ettiklerimi sorabilirim. Teşekkürler :CüvCüv:

14. 10 Mart 2010
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    Konunuz içeriği nedeniyle taşınmıştır,bilginize.::a.s.:

16. 18 Mart 2012
  17. GOKYUZU

GOKYUZU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    EMRE KARATEKELİOĞLU *** EMRE KARATEKELIOGLU
    Öncelikle yeni anne adayı olarak herkese merhaba. Önce Allahımın daha sonra Emre Bey'in sihirli elleri sayesinde yaşadığım mutluluk için okunurluğu çok olan bu sitede kendisine birkez daha teşekkür etmek istedim. Bende bu zorlu süreçte bir fiil okuyucularındandım. Hikayeme gelince.
    1.5 yıl denememize rağmen cocuk sahibi olamamıştık. detayına inince nedeninin morfolofimizle ilgili olduğunu öğrendik ve tüp bebek tedavisini araştırmaya başladık.
    Emre Bey önderliğinde hamile kalan iki yakın arkadaşımdan şiddetle Emre Bey tavsiyesi aldım. Emre Beyin yeri mesafe olarak bize uzaktı ama bu kadar tavsiye edilince tanışma amacıyla gitmek istedim ve gidiş o gidiş. Haklı övgünün nedenini ilk tanışmada anladım. Motive edici yaklaşımı ve sürekli güncellediği engin bilgisiyle bizleri oldukça rahatlattı. Hiç düşünmeden operasyona başladık. ilk aşılama yöntemimizde sonuç olumsuzdu. Emre Bey 2.denemeyi tüp bebek önerdiğinden aşılamaya devam etmedik ve 1 ay ara verdikten sonra tüp bebek tedavimize başladık. 12 yumurtadan 8 döllenme oldu. Emre bey için bol bol embriyodan ziyade kaliteli embriyolar önemliydi. Velasılında transferimizi yaptık ve şuan 1 aylık hamileyim. Kendisine ve dünyalar tatlısı asistanı Gül hanıma bize olan desteklerinden ve anlayışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Zor bir süreç. doğru insan çok önemli. biz bu zorlu süreçte doğru insanı bulduğumuza inanıyorum. Benle birlikte Emre Bey'in 3 pozitif sonucuna şahit oldum. Bu süreci yaşayan sevgili anne adaylarına kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.Sevgiler.

Son düzenleme: 18 Mart 2012
  18. 18 Mart 2012
  19. GOKYUZU

GOKYUZU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Öncelikle yeni anne adayı olarak herkese merhaba. Önce Allahımın daha sonra Emre Bey'in sihirli elleri sayesinde yaşadığım mutluluk için okunurluğu çok olan bu sitede kendisine birkez daha teşekkür etmek istedim. Bende bu zorlu süreçte bir fiil okuyucularındandım. Hikayeme gelince.
    1.5 yıl denememize rağmen cocuk sahibi olamamıştık. detayına inince nedeninin morfolofimizle ilgili olduğunu öğrendik ve tüp bebek tedavisini araştırmaya başladık.
    Emre Bey önderliğinde hamile kalan iki yakın arkadaşımdan şiddetle Emre Bey tavsiyesi aldım. Emre Beyin yeri mesafe olarak bize uzaktı ama bu kadar tavsiye edilince tanışma amacıyla gitmek istedim ve gidiş o gidiş. Haklı övgünün nedenini ilk tanışmada anladım. Motive edici yaklaşımı ve sürekli güncellediği engin bilgisiyle bizleri oldukça rahatlattı. Hiç düşünmeden operasyona başladık. ilk aşılama yöntemimizde sonuç olumsuzdu. Emre Bey 2.denemeyi tüp bebek önerdiğinden aşılamaya devam etmedik ve 1 ay ara verdikten sonra tüp bebek tedavimize başladık. 12 yumurtadan 8 döllenme oldu. Emre bey için bol bol embriyodan ziyade kaliteli embriyolar önemliydi. Velasılında transferimizi yaptık ve şuan 1 aylık hamileyim. Kendisine ve dünyalar tatlısı asistanı Gül hanıma bize olan desteklerinden ve anlayışlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Zor bir süreç. doğru insan çok önemli. biz bu zorlu süreçte doğru insanı bulduğumuza inanıyorum. Benle birlikte Emre Bey'in 3 pozitif sonucuna şahit oldum. Bu süreci yaşayan sevgili anne adaylarına kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.Sevgiler.