gaz problemi olan varmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve seydahancer tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : seydahancer
  1. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 18 şubatta tüp bebek yöntemi ile hamile olduğumu öğrendim ama ilk günden beri bende acayip gaz problemi var acaba sizdede aynı sorun varmı varsa neler yapıyorsunuz çok rahatsız ediyor beni

2. 21 Şubat 2009
  3. ffk

ffk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şeydacım aynı dert bendede var ama çözümünü bende bilmiyorum.çok rahatsız ediyor gerçekten.evde hadi neysede okulda derste ikiye bir tuvaletede gidemiyorum.bir çözümü varsa bende öğrenmek isterim.

4. 21 Şubat 2009
  5. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle tebrik ederim Rabbim tamamına erdinsin inşallah. canım gaz ve kabızlık sorunları her gebelikte yaşanıyor bunun önlemi sanırım yok. azda olsa azaltmak için gaz yapıcı yiyeceklerden uzak durmak olabilir diye düşünüyorum

6. 21 Şubat 2009
  7. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bilmiyorum ama arkadaşlar gaz sancısı geldikçe bebeğime bişey oldu diye çok korkuyorum allah yardımcımız olsun

8. 21 Şubat 2009
  9. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun bebekleriniz kızlar Allah tamammına erdirsin inşallah hepimizi bende tüp bebek yöntemiyle hamileyim şükür ben atlattım o sorunları eğer şuanda pregesteron hormonunu desteklemesi için fitil yada jel kullanıyorsanız bunlar gaz yapıyor hamileliğin 12 haftasına kadar gaz sorunu çok normal korkmayın bebişinize bişiy olmaz Allahın izniyle kızlar günde 2 fincan olmak üzere dal olarak ıhlamur içmenizi tavsiye edebilirim çok iyi geliyor ama sallama olanlardan değil aktarlarda satılan çiçek ve dal ıhlamurlardan tüketin hamilelikde ıhlamurun hiçbir zararı yok 2 fincan içebilirsin sabah akşam demişti doktorum bana inanın çok iyi geliyor

10. 21 Şubat 2009
  11. tulay24

tulay24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.kızlar aynı sorun bendede var malesef çok kötü oluyorum sancı geldiğinde 17sinde hamile oldugumu öğrendm ama yumurta top.eri gaz sancım malesef var dr.um actıva yoğurtlardanyememı söyledi 1tane günde 3gündür kullanıyorum ama genede var.