gaz sancısı mı?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve balaysun tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : balaysun
  1. balaysun

balaysun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıslar bebeğimin karnından guruldama ve su sesi gibi sesler geliyo yani bağırsaklarında resmen gurul gurul su var gibi emerken ayaklarını falan kıvırıp kalıyo kızarıyo ıkınıyo çok acı çekiyo :KK43: ne yapmamaız lazım biogaia diye ilaç var ona başladık dün ama bakalım
    uykusunda bile inliyo oğlum yaa
    normal mi bu
    doktor gaz dedi pışpışlayın dedi ama pışpışlayarak falan geçmiyo

2. 11 Ağustos 2010
  3. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaç aylık bebeğin canım?o gaz sancısını ne çektiik biz....bebeğim 6 aylık şu anda yeni geçti sayılır..ne ilaçlar denedik..zinko kuullandım ben..biraz işe yarıyordu ama hiç kucağımdan indiremedim..sürekli ıkınıyordu...ama geçiyor sabır..

4. 11 Ağustos 2010
  5. balaysun

balaysun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Daha 23 günlük

6. 11 Ağustos 2010
  7. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    gazdır canım benimkide 20günlükken böyle olmuştu.doktora götürdüm,gaz şikayetleri 20günden sonra başlıyor dedi.anlattığın şikayetler gaz sancısına benziyor.ayrıca ishali yoksa gaz sancısıdır.sen yediklerine dikkat et,ilgisi yok diyenlere bakma,ben mercimek bulgur yediğimde oğlum hastanelik oluyordu. 7aylık oldu hala çok dikkatliyim.kimyon rezene kaynatıp içersen sütünden onada geçer rahatlar

8. 12 Ağustos 2010
  9. SevdaEcrin

SevdaEcrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bnm kızım 3.5 aylık gaz sancımız yoktu su 4 5 gundur gaz sancısı cekıyoruz ıkınıyor cıkaramıyor gecelerı sureklı uyanıyor uyku duzenı bozuldu zınco kullanıyorum bu zmna kadar hıc olmamıstı ama ılacı kullandıgım halde oldu :KK43: