gaz sancısı

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar bebeğinde gaz sancısı olan varmı?saatler sürüyorsunuz?o.ne yapsakta boş.siz neler yapıyorsunuz?

2. 9 Eylül 2008
  3. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bız de aynı sorunu yasıyoruz kızım su anda 2 bıttı 3.ayın ıcınde oncekıne gore azalmadı fakat daha kolay cıkarıyor zınco adlı ılacı kullandık fakat fayda etmedı daha sonra nurse harveys adlı ılacı kullanmaya basladık faydasını gorduk ve hareket ettırmeye calısıyoruz :KK46:yatagının uzerınde donderıp duruyoruz ayaklarını karnına ıtıp 10 a kadar sayıyoruz gazın caresı sadece gelısım yanı zaman 4. ayına kadar sabır dıyor doktor bey.önce kolıkten suphelendıler fakat sıddetı azaldı bı de ıdrar tahlılı yapmanı onerıyorum cunku ıdrar yollarında ıltıhap da olabılır yanı gaz hukmunu sız mı verdınız doktor mu bu da onemlı umarım Allah bıze ve bebeklerımıze bu konuda sabır verır cok bunaldıgımda buna da sukur dıyorum cunku bu bır hastalık degıl....

4. 9 Eylül 2008
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ahh ahh tam benim yarama parmak bastınız.çoook gazlı bi kızım var.alttan üstten o kadar çok çıkarmasına rağmen bitmiyor.sürekli ıkınıyor yavrum kıpkırmızı kesiliyor.bu nedenle uykusuda çok bölünüyor rahat uyuyamıyor bizide uyutmuyor dolayısıyle.sanırım aynı zamandada kolik.akşamları dahada yoğunlaşıyor.ne ilaç ne hareket ne masaj hiç bişey fayda etmiyor.tek çare var oda zaman.

6. 9 Eylül 2008
  7. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebegın kac aylık canım.nerede buyuk bır bebek gorsem ne mutlu bunun sancısı kalmamıstır dıyorum onların o durumu anne babaları perısan edıyor...:senağlama

8. 9 Eylül 2008
  9. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    cnm benim bebeğiminde çok gazı oluyor nurse harveys die şurup veriyorum arada zinco veriyorumm dönüşmlü veriyorum zinco ve şurup ii geldi gibi sanki sabır edicez başka çaresi yok cnm

10. 9 Eylül 2008
  11. genciza

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım kızım 5 gün sonra 2 aylık olacak.herkes 3 aylık olunca geçer diyor bakalım inşallah.anneliğin tam tadını çıkaramıyorum.yatırdığımda bi kaç dakka sonra başlıyor huzursuzluğa.gün içinde ya sallanıyor(sallamaktan bacaklarım kopacak) ya uyuyo( çok yoğun çabalar sonucu) yada ağlıyor.akşamları daha kötü oluyor.çok rahat çok sorunsuz bi hamilelik geçirdim ama şimdi acısını çıkarıyor cadı.

12. 9 Eylül 2008
  13. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anlıyorum senı doktorumuz 4. ayın sonunda bıter dedı cok uzuldum ben 3. ayında beklıyordum zamanla azalma oluyor ama yıne de cok huzursuz mısafır gelınce coook tedırgın oluyorum aglayacak ve durmayacak dıye ben zaten gıdemıyorum ınsaallah bu gunler de mazıde kalır bebısını :1hug:yerıme op canım......

14. 9 Eylül 2008
  15. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benimde bebeğim çok gazlı...gaz sancısı çekiyoo ..o ağlıyo ben ağlıyorumm..size bişey sormak istiyorum..emzik kullanıyomusunuz..dr sordum kullanma gazlı bir bebek boş hava çekicek gazı daha fazla olur dedi...ama hiç bi şekilde sakinleşmiyorr...

16. 9 Eylül 2008
  17. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben emzık kullanıyorum canım her harukalde onların gazı oluyor emzık de olmassa ıyıce aglamaktan harap olurlar bebıslerımız yıne de sen bılırsın

18. 10 Eylül 2008
  19. genciza

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bencede kullanabilirsin canım.ben sırf gaz yapmasın diye özel biberon aldım ama hiç bi işe yaramadı hala çok gazlı.