Gaz sorunu yaşayan annişler

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve sevcan19 tarafından 24 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : sevcan19
  1. sevcan19

sevcan19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar eminim herkes gaz sorunu yaşıyordur.normaldir.bebişibizin sindirim sistemi gelişmediğinden bu tip şikayetler her bebekte olur.bunu minimum düzeye indirebilirsiniz.tamamen yok edemezsiniz.sözün kısası benim kızımdada çok fazla gaz vardı.hem midesinde hemde bağırsaklarında.o kadar çok gaz vardı ki bazen gecenin yarısında acile hastaneye gidiyorduk.hatta bebişimin bağırsaklarına hortun salıyorlardı hm gazı hemde kakasını rahat çıkarsın diye.bende evde lavman yapıyordum yinede şikayetlerimiz hiç bitmiyordu.kızım o kafar çok ıkınıyordu ki ayakları neredeyse bütün gün karnına çekilmiş vaziyette du:teytey:ruyordu.bunun bir çaresi olmalıydı nitekim o daha bebek onun karşımda ağlayarak kıvranması beni çok üzüyordu.inanırmısınız bebişim ıkınmaktan göbeği dışarı fırladı.resmen yumruğu kadar oldu bebeğimin göbeği.çok korktum.sağlık ocağındaki doktor geçer dedi ama içim rahat değildi.vakit kaybetmeden zeynepkamil hastanesi çocuk cerrahisine randevu aldım.doktora gösterdim kızımın göbeğini.kontrol ederken bile kıvranıyordu kızım.doktor bana kızında çok gaz var hiç gazını çıkarmıyor musun dedi.bende kullandığım bütün ilaçları saydım tek tek.ayrıca bana iyi bir gaz ilacı ver yoksa hergün rahatsız ederim sizi dedim.doktorda gaz muhakkak olacaktır su içsen gaz yapar ve bu senden bebişe geçer önce gaz yapmayan şeyler ye sakın cola soda içme dedi.sana güzel bi ilaç veriyorum bunu kullan dedi.ıkınması geçince göbreğindeki şişlikte inecektir dedi.nitekim gerçektende o ilaçtan çok memnun kaldım.ve kızımın göbüşündeki şişlik indi düzeldi.size o ilacın adını veriyorum muhakkak kullanın gerçekten faydası tartışılmaz rahat uyku uyudu kızımda bende.ilacın adını veriyorum kızlar not edin ve kurtulun bu gaz derdinden. NEO BABY GRİPE MİXTURE (neo bebek gaz sancısı karışımı) hadi kızlar kolay gelsin.:teytey:

2. 24 Temmuz 2008
  3. fatoss58

fatoss58 üc kücük melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim tesekkür ederimde anlayamadigim bu ilaci sen mi bebegin mi icecek yani senden sütle onami gececek cevap yazarsan sevinirim canim benimde cok olmasada gazproblemimiz var

4. 25 Temmuz 2008
  5. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yazık oldu valla neler çektik gazdan ne ilaçlar kullandık hiç birinin zerre kadar faydası olmayınca 40.günde kesmiştim ve öyle böyle atlattık neredeyse dördüncü ayı dolduracağız.Neyse en azından senin bebeğinin rahatlamasına çok sevindim.

6. 25 Temmuz 2008
  7. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet nasıl kulanıldıgınıda anlatırsan cok memnun olurum

bide her eczanede bulabilirmiyiz bitkisel bir ilacmı bu?

Son düzenleme: 25 Temmuz 2008
  8. 25 Temmuz 2008
  9. Alleyna

Alleyna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Biz kimyon kaynatiyoruz kizlar.Hatta yemeklerden sonra ben tatli kasigi agzima atiyorum arkasindan suyla birlikte.Deneyeniniz var mi?

10. 25 Temmuz 2008
  11. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Senace mylicon diye ithal bi gaz ilacı tavsiye etmişti... internettende araştırdım çok etkiliymiş gerçekten kullanan herkes çok memnun. ama sorduğum eczanelerde yok. internetten sipariş verilebiliyo.. ben tanıdık bi eczaneden rica ettim bakalım getirebilecekmi... şimdiden bulunsun...

12. 25 Temmuz 2008
  13. sevcan19

sevcan19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar bu ilacı siz değil bebeğinize içiriyorsunuz.bitkisel bir karışım.beyaz şişede su gibi bir ilaç.tadı da iyi yani bebişiniz rahatsız olmaz.tek sorun ssk karşılamıyor bu ilacı.ingiltereden ithal ediliyor.fazla değil eşim 20 ytl ye almıştı.şişe yarı olmadan sorunlarımız bitmişti çok şükür.inşallah sizinde biter.:dance:

14. 24 Ağustos 2008
  15. elyesa_79

elyesa_79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende neo baby gripe water aldım şu anda bebişim gayet iyi kullandıgımız ilaç aynımı acaba

16. 24 Ağustos 2008
  17. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    ay cnm bende eşime söleyim allaım bari bebişimin 5 günüdr gaz problemi war saol cnm paylaştığın için...

18. 25 Ağustos 2008
  19. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende kimyon kullanıyorum kaynatıp içiyorum çok iyi geliyo