gazeteyle gelen aşk

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve ayçiçeği tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : ayçiçeği
  1. ayçiçeği

ayçiçeği Guest

ben 15 yıllık evliyim ama benim evliliğim birz tuhaf bunu birkaç arkadaşımın dışında ilk kez başkalarıyla paylaşıyorum gerçi günümüzde internetle tanışıp evlenmek olağan bir durum ama o günlerde bizim eve telefon bile yeni girmişti neyse kız kardeşim yabancı müziğe pek bi meraklıydı o zamanlar güneş gazetesinin bir eki vardı yabancı şarkı sözlerini içeriyordu ben bu dergiyi kurcalarkenarkadaş arayansayfalar dikkatimi çekti kardeşime dedimki gel burdan birine yazalım gırgırına ben o aralar bunalımdayım birinden ayrılmışım canım çok acıyor ben yazdım ama cevap gelmedi aradan 2yıl geçmiş ben o mektubu çoktan unutmuşum birgün hiç unutmuyorum mahalleden 2 kız kapıda ablacığım seni birisi arıyor [kardeşim subay] dedim onun yanından herhalde söyle gelsinler yok gelmiyorlar korkularının nedeni belki evlendim belki babam evde falan filan neyse gittim yanına ben sizin mektup arkadaşınızım dedi ama ben kimseyle mektuplaşmadığımı söyledim çıkarttı benim mektubu ben yazdıklarımı bile unutmuşum şok oldum şimdiye kadar neredeydiniz dedim meğerse ben o mektubu gönderdiğimde askermiş [kendisi itiraf etmiyor ama benim mektup ona pek cazip gelmemiş ötekilerpembe zarflar fotoğraflar göndermiş benimki çok sade kalmış ] tezkereden sonra uzman çavuşluk sınavlarını kazanıyor tayini benim memleketime çıkıyoraklına benim mektup geliyor arkadaşıyla çıkıyorlar beni aramaya arkadaşlığımız başladı bayaca hoş bir çocuk 2 kez görüştük bana evlenme teklif etti sanki yangından mal kaçırıyor ve bende kabul ettim şimdi diyorum hangi ceseretle kabul etmişim hani derlerya evlilik kumar işi benimki de öyle oldu şansıma çok iyi çıktı arada kapışsakta oooone kavgalar oluyor ama o benim herşeyim nazımı çeken kaprislerime dayanan hayat arkadaşım 2 çocuğumuz var onu çok seviyorum onun beni sevdiğinide gözlerinde görüyorum rabbim herkezin evine huzur ve mutluluk versin

2. 5 Temmuz 2007
  3. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel ya...
    Umarım herkese nasip olur...
    Ve umarım ömrünüz boyunca mutluluğunuz sürer...
    Paylaşım için Saola.s.

4. 16 Temmuz 2007
  5. nisan-17

nisan-17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne guzel allah bir yastikta yaslandirsin

6. 16 Temmuz 2007
  7. hayrxuxnisa

hayrxuxnisa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allah nazardan saklasın.Evliğinin hep mutlu gitsin.Cesaretinden dolayıda tebrik ederim.Kolay kolay cesaret edilmiyecek birşey yapmışsın.Mutlu ve sağlıklo olun.

8. 18 Temmuz 2007
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    Bir Yastikda Kocayinnn... Mutluluklarrr

10. 18 Temmuz 2007
  11. ayçiçeği

ayçiçeği Guest

hepinize teşekkür ederim.allah sizede mutlulukların en güzelini versin.

12. 18 Temmuz 2007
  13. fely

fely Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    vaaay be!güzelmiş=)hikaye gibi=)Allah mutluluğunuzu bozmasın ablacım bizim eski komşularımızda telefonda tanışıp evlenmişlerdi

14. 18 Temmuz 2007
  15. RedRose

RedRose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    yüce rabbim bizede iyileriyle karşılaştırmayı nasip etsin :asigim: :nazar:

16. 18 Temmuz 2007
  17. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    wayyy be kitaplara hikaye olacak türden bi şey yaşamışın be ablacım iyide cesaret varmış hee sende Allah bir yastıkta yaşlandırsın işallah

18. 18 Temmuz 2007
  19. _melodia_

_melodia_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    süpermiş hakkaten ya =)) çok şanslısın gerçekten. Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah. kavgalar tabi ki olacak. olmazsa ne anlamı kalır ki evliliğin ya da ilişkinin. önemli olan pes etmemek yerimseniben