Gazi Dr.. Doç. Dr. Mehmet ERDEM HK

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve reisdevrim37 tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : reisdevrim37
  1. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kızlar merhaba bu ayın 23ünde ankara gazi hastanesinde doç. Dr. Mehmet erdem'den randevu aldım. Tekrarlayan düşüklerim var bir sürü tahlil yaptırmam gerekiyo bu dr. Giden varmı. Nasıl biri telefonu varmı sizde. özel muayenesi varmı. Kısaca bu dr. Ilgili bilgi istiyorum sizden hadi kızlar yardımm edinnnnnnnnnnnnnnn. Lütfennnnnnnnnnnnnnnn :)))

2. 2 Aralık 2008
  3. derya1980

derya1980 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb.ben mehmet hocanın hastasıyım.tüp bebek alanında oldukça iyi bir doktortur.ama özel muayenesi yok sadece hastaneye öğretim görevlisi olarak ödeme yapınca hastası oluyorsunuz.çok iyi bir doktordur tek problem çok fazla yoğun hasta grubu var.özelikle alanının tüp bebek olmasından dolayı çok fazla .

4. 2 Aralık 2008
  5. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım çok teşekkür ederim veridğin bilgi için. Benim sorunum tekrarlayan düşük. Acaba bakarmı. Birde yoğunluktan ilgilenmeme gibi bir durumu oluyomu acaba. Cep telefonunu alabilirmiyim. Hastanedeki muayenesi nasıl temizmi. Ya biraz daha açık anlatırmısın:)))))

6. 2 Aralık 2008
  7. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Bu arada sanada geçmiş olsun canım. Senin neyin var.

8. 2 Aralık 2008
  9. BabyPrin

BabyPrin Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
  10. 3 Aralık 2008
  11. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar ya bu dr. hakkında bilgisi olan yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:KK43:((

12. 3 Aralık 2008
  13. latifeelif

latifeelif Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende gazide tedavi görüyorum... mehmet hocanın ikiz kardeşi ahmet erdemin hastasıyım.. ama mehmet hocayada muayene oldum.. çok güleryüzlü.. hoşgörülü ve anlayışlılar...

özel muayenehaneleri yok.. hastanede görev alıyorlar.. 124,50 ytl fark ödeyerek muayene olduk biz kendisine bu 1 aylık ücret.... ama verdiğin paranın karşılığını görüyorsun.. senden çok onlar istiyorlar bebek sahibi olmanı... alanlarında cok başarılılar..tatlım kesinlikle tavsiye ediyorum...

14. 3 Aralık 2008
  15. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım teşekkür ederim. baktım o siteye anladığım kadarıyla tüp bebek üzerine iyiler. ama benim tekrarlayan düşüklerim var. onlar için gidicem off başka dr.mı gitsem acaba. birde konuşmayan tiplermiş bende karşımda konuşkan herşeyi anlatan insanları severim ama.(((

16. 3 Aralık 2008
  17. latifeelif

latifeelif Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [ı]o yazan arkadaş sormaya çekinmiş bence.. Benim ilk muayenemde o kadar çekinerek gittim ki anlatamam sana.. Ama çok memnun kaldım.. Sorarsasn öyle güzel anlatıyorki sana.. Ben tavsiye ediyorum arkadaşım...

Hastalarının arasında tekrarlayan düşük sebbeiyle gelenlerde vardı.. Sohbet ettiğpimiz oluyordu hastalarla... Ankaranın en iyi doktorlarındandırrr...
    [/ı]

18. 3 Aralık 2008
  19. reisdevrim37

reisdevrim37 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canımmmmmmmm benimmmmmmmmmmm:)) vallahi varya allah gönlüne göre versin inşallah inan bana çok zor durumdaydım. bitanesinnnnnnnnnnnnnnnnn:))