Gazi Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve gunes29 tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : gunes29
  1. gunes29

gunes29 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar Gazi hatanesinde tüp bebek yaptıranlar varmı acaba? olumlu olumsuz görüşlerinizi bildirirseniz sevinirm.

2. 14 Eylül 2009
  3. mlkpinar

mlkpinar gel kavuşalım artık.... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb güneş,
    ben gazi üniversitesine rapor almaya gitmiştim sadece ve orda bi hastayı transfer için idrara sıkışık halde kaç saat beklettiklerine şahit oldum.ne yazık ki üniversite hastanelerinde hastalara pek önem verilmiyor. ben de ilk denememi ankara tıpta yaptırdığım için böyle konuşuyorum.eğer imkanın varsa lütfen sana daha iyi davranacak bi merkez seç...
    tedavin hayırlı olsun inşallah.
    sevgiler

4. 14 Eylül 2009
  5. gunes29

gunes29 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım kararsız kaldım işte dediğin gibi ben görüşmek için gitmiştim çok kalabalıktı.

6. 15 Eylül 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba canım öncelikle tedavin hayırlı olsun bende gazide tedavi gördüm ve memnundum canım tabiki özeldeki gibi olmuyo bazı şeyler ama gerekli neyse o yapılıyo benim doktorum çok iyiydi mehmet hoca kardeşi var birde ahmet hoca onuda çok iyi denildi ben rapor için hiç uğraşmadım sadece gerekli belgeleri verdim ve onlar kendileri çıkardı ilaç raporumu falan benim özele gitmememin tek nedeni bir tanıdığımın bana öğüt vermesiydi 3 kere özel yerde deneme yaptık her merkez bize olur dedi 100 100 nerdeyse güvence veriyodu dedi sırf para için dedi en sonunda oda gazide tedavi gördü ve şimdi bir tane bebişi var şükürler olsun rabbime şükür bende ilk denememde şu anda 10 haftalık hamişim kimse sanmasınki özel yerlerde ilgi var onlar sadece merkezde tedavi başlayana kadar ilgi gösteriyo ondan sonra ilgi nerde önemli olan doktorun bilgisi ben kendi doktorumun üstüne tanımam hatta hala uzakta olmama rağmen özel hastanede yaptırmışım gibi tlfn açar gerekli bilgileri paylaşıyorum ve bana ne yapmam gerektiğini anlatıyo sağolsun yinede canım tercih senin bu iş ekip işi onuda unutma ben memnundum

8. 16 Eylül 2009
  9. gunes29

gunes29 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım sağol bilgilerin için Allah bebeğini kucağına alıp sağlıcakla büyütmeni nasip etsin. ilk önce bilgi ve tecrübenin olması benim için daha önemli tabikide. benim birde pgt yapılacak gazide yokmuş gazide tedavi görürsem pgt nerde yapılıyor acaba.

10. 16 Eylül 2009
  11. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım o konu hakkında bir bilgim yok bitanem saol canım rabbim tez zamnda sanada nasip eğler inşallah bu duyguyu canım dualarım seninle:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:a.s.