Gaziantep'te ameliyat olan var mı? ben memnun değilim...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve bluekelebek tarafından 28 Nisan 2010 başlatılmıştır.

28 Nisan 2010
    Konu Sahibi : bluekelebek
  1. bluekelebek

bluekelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ben 8 şubatta gaziantep özel sanko hastanesinde burun ameliyatı oldum. Aslında burnum çok güzeldi 2004 yılında lisede bi kaza geçirdim ondan sonra kemer oluştu sonra dahada büyüdü burnum, ben taki bu seneye kadar hep araştırdım antepte sankoda oldum ama kemiği doktor kırdı ve kapalı burun amelyatı yaptı ama hayatımda hiç bişey için bu kadar pişman olmamıştım eski burnum uzundu şimdi kaldırmış ve üstteki kemiği daha ince ve daha oyuk yani eskisi düzdü biraz kemerliydi bu tam düzde değil biraz içe doğru bombeli yani o kısım biraz daha düz olsa süper olacaktı acaba onu düzeltme imkanı varmı? arkadaşlarım eskisinden güzel olmuş dediler ama bence öyle değil eskiden daha karizmatikti bide sol tarafın kıkırdakta elimi verince leblebi gibi bi şişlik var doktor baktı dedi ben beğendim o şişlik için 3 ay bekle inmezse hallederiz dedi. benim işte tam 2 ay 20 gün olmuş ben neden beğenmedim bilmiyorum kafayı yiyecem yaw... doktorun adıda ilyas dişikırık

2. 28 Nisan 2010
  3. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de antepte çalışıyorum.Bir ara ben de antepte ameliyat olmayı düşündüm.Ama benim memleket malatya olduğu için ailemin yanında olayım diye fikir değiştirip malatyada ameliyat oldum.Sonuçtanda çok memnunum:)ama sana antepte önerebileceğim bazı isimler var.Çünkü ben anteptekileri çokkkkkk araştırmıştım.birincisi fiyatları yüksek ama PROF.DR.MEHMET MUTAF.süperrrrr doktor canım.Hatta bu sitede peluştuğçe diye bir arkadaş var.Onun burnunu mutaf düzeltti 4 ameliyattan sonra 5.yaparak.Oda çok memnun.ıkinci doktor:ROHAT KUTLAY.bU DOKTORDA ÇOK ıYı DıYORLAR.aNTEP SOSYETESıNıN DOKTORLARINDAN CANIM:))

4. 28 Nisan 2010
  5. ecesu19

ecesu19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geçmış olsun ne dıyımkı guvebılırr ve bılındık doktora olmazsan ole olur benım olalı 2 ay oldu ne şişlık kaldı başka bişey burnumda çok guzel oldu ben istanbulda oldum 3 ay bekle demış sana ne 3 ayı 1 aya ınıyor şişlık

6. 28 Nisan 2010
  7. bluekelebek

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    hadi ya neresinde ne iş yapıyosun? bende malatyalıyım ama tayin çıktı benim ailemde orda olduğu için antepte olmak zorunda oldum. Benim o hastanede olmamın sebebide araştıranlar olanlar orayı önerdi ondan ben nerde olursam olayım ücret almazlar. Bu amelyatımıda ücretsiz yaptılar. Malatyada gözde çok iyi dediler. peki benim sorunlarım hakkında ne düşünüyorsun? ayrıca senin albüme girmek istediğimde "Merhaba, Sitede yer alan link yapısı değiştirildiğinden dolayı ilgili konuya ulaşamıyorsunuz. Sitenin ana sayfasına giderek alt başlıklardan ilgili konuya ulaşabilirsiniz ! Ana sayfaya gitmek için ; tıklayınız." diye bir yazı çıkıyor arkadaşlık isteğinde gelmedi...

8. 28 Nisan 2010
  9. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM ARKADAŞIN BURNUNU GÖRMEDEN YORUM YAPMAK YANLIŞ OLUR.hERKESTE AYNI ŞEY OLMAYABİLİR.HERKESİN BÜNYESİ FARKLI.KİMİNİN ŞİŞLERİ 1 AY DA İNER KİMİNİN 1 YILDA İNER.bEN BU SİTEDE 6 AY SONRA SÜPER OLAN BURUNLAR GÖRDÜM.tAMAM GENEL HATLARI İLE BURUN 2-3 AYDA ŞEKLİNİ ALIYOR AMA ŞİŞLİKLER HARBİDEN KALIYOR.BENİMDE ŞİŞLİĞİM ÇOKKK OLMADI.%80 İ 1 AYDA GEÇTİ.AMA ŞİMDİ 3 AYLIK OLMASINA RAĞMEN AZCIK ŞİŞLİKLER VAR.YANİ DOKTOR HAKLI OLABİLİR.3 AY ÇOKK KISA BİR ZAMAN BENCE ARKADAŞIN BURUNUN GÖRSEK DAHA İYİ YORUM YAPABİLİRDİK.

10. 28 Nisan 2010
  11. ecesu19

ecesu19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hmm senden neden ücret almazlarkı ?

12. 29 Nisan 2010
  13. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Ben öğretmenim burada canım,benimde tayinim çıktı.Kısssssss sen madem malatyalısın niye bilge türk bilene olmadın malatyada ameliyat.Ben bilge beye ameliyat oldum.burnumdan da çokkk memnunum.herkeste beğeniyor.Bilge beyi malatyada tanımayan yok.ünlü bir doktor.araştırmada doçent kendisi.Çokta güzel yapıyor valla.sen bana arkadaşlık isteği gönder bakalım belki öyle hallederiz

14. 29 Nisan 2010
  15. ecesu19

ecesu19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    devlet hastanesındemı oldun?

16. 29 Nisan 2010
  17. bluekelebek

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bilmem antep malatyadan daha iyidir diye düşündüm ama yanıldım galiba benm tek sorunum o kemiğin biraz daha düz olmaması yani şekilli ama daha oval bide kapalı olduğum için içinde hala dikiş var ve ilk günkü gibi ağırlığı ve hassaslığı devam ediyor...

18. 29 Nisan 2010
  19. asilem44

asilem44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bluekelebek zaten seninle arkadaşız baktım ben.olmuş isteğin.Benim ismimin üstünü tıkladığında hani profilini görüntüle diye bişey çıkıyor ya işte onu tıkla sayfamı göreceksin.sağ taraftada albümlerim var.