Gaziantep'te doktor tavsiyesi ????

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Bonadea tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Bonadea
  1. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Gaziantep'ye iyi bir kadım doğumcu arıyorum. Antep'te yaşayan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

2. 1 Ocak 2009
  3. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşım.Ben primer hospital da elif bağlam adında bir doktora gidiyorum.bi arkadaşım tavsiye etmişti.bir kez gittim.gelcek ay tekrar gitcem.şimdilik çok ilgili ve konuşkan görünüyor.her türlü açıklamayı sen sormadan yapıyor.(bu benim için önemli) başka doktor bilmiyorum.aynı hastanede melek hanımın da iyi olduğunu söylüyorlar ama ben hiç gitmedim.

4. 4 Ocak 2009
  5. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok teşekkürler. Tavsiyen üzerine dün hastaneyi arayıp randevu almak istedim. Ancak şubat ayı sonuna randevu verebileceğini söyledi sekreter delikafadulden "Ocak ayının başında olduğumuzun farkındasınız değil mi" dedim. kaydirigubbakcemile3 "Evet ama o tarihe kadar doktor hanım dolu" dedi sekreter kız

6. 4 Ocak 2009
  7. AsiMavi

AsiMavi ♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥ Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    canim elif baglam gercekten cok iyi br doktor.annemin sezaryenini o yaptirdi.kesinlikle git.birde suleyman altinatmaz var hatem hastanesinde.o nada gitmeni tavsiye ederim.ben ona gittim ve cok memnun kaldim.ayrica fiyatida cok uygun

8. 4 Ocak 2009
  9. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    AsiMaviciğim çok teşekkürler. Elif hanım'dan randevu alamadım. Hatem'de ise Arif bey'in adını duymuştum bir de. Dün ona randevu almıştım. Yarın değiştirebilirsem Süleyman bey'e muayene olurum.

10. 5 Ocak 2009
  11. esradincel

esradincel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar bende 26 haftalık hamileyim baştan beri nurettin kavcıya gidiyorum memnunum primeri de duydum ama dediğiniz gibi çok meşgulmuş o bayan da.

12. 25 Ocak 2009
  13. kaya

kaya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben yurtdisinda yasiyorumm bekarkenn primerdeki melek hanima gidiyordum grcekten cok iyi doktor..ben bekarken adet görmüyordum ona gittim ve obana hap verdi görmeye basladim..ve evlendikten sonrda tr izine geldigimde gittim banada dediki senin yumurtaliklar kücük ve hareketsiz oyuzden sana sadce bir igne gerek onla cocugun olur dedi igneyi verdi ben almnya geldim drlara verdim yap die burdaki drlarda yapmiyorrr kesinliklee ama eminimki o igneyle cocugum olcak..benim ablaminda dr ablamda cok memnun kaldi..öncde konukoglundaydi sonra primere tasindii cok iyi dr canim tavsiye ederim..hatta gittiginde benim slmimi söyle yurtdisindan hastaniz de oo bilir zaten tamam canim..insallah yaza kadar cocugum olur olmazsa melek hanima gelicem o tedavimi yapsin..

14. 27 Ocak 2009
  15. nadideiris

nadideiris Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar şanlıurfa da hastane ve doktor tavsiyelerinizi bekliyorum!

16. 17 Şubat 2009
  17. sema785

sema785 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben hatemde dr.bületgürhan kahramana gidiyorum çok memnunum

18. 17 Nisan 2009
  19. DEMETZEYNEP