gazlı bebkler

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve 74umut tarafından 18 Eylül 2010 başlatılmıştır.

18 Eylül 2010
    Konu Sahibi : 74umut
  1. 74umut

74umut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lütfen yardım edin oglum 2aylıkve kolik aglamaları var aptamil conformil kullanıyorum yinede yetmiyor başka ne yapa bilirimeyvahedigeldismile

2. 18 Eylül 2010
  3. 74umut

74umut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse yokmu yardım bekliyorum herkesden

4. 18 Eylül 2010
  5. oslm82

oslm82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    zinco ver canım iyi geliyor. bizim kızda gazı gelince yumucuk gibi oluyor. cıkarınca rahatlıyor karnınada masaj yap.

6. 18 Eylül 2010
  7. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    gaz ve kolik ayri seyler,benim bebegimde de ne yazik ki iki sorun da vardi.Cok sukur son 1 haftadir gazi azaldi,o ikinip sikilmalari yok artik.Kolik aglamasi da eskiye nazaran daha kisa suruyor.Ikisi icin de doktorumuz ayri ilac verdi damla seklinde,onlarin faydasi oldu sanirim,doktoruna danis ve onerdigi ilaci kullan,o ciglik cigliga agladikca benim de aglayasim geliyor,yazik bebislere.

8. 21 Eylül 2010
  9. 74umut

74umut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bebişim aladıkca bende aglıyorum ama birşey yapamıyorum dr um sap sipleks kullanmamı önerdi kullanıyorum masjda yapıyorum zikoyu alacagım bakalım nasıl gelecek teşekür ederim kızlar

10. 21 Eylül 2010
  11. bebekistiyorumm

bebekistiyorumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bebeğim 6 aylık oldu ,ilk iki ay bende çok çektim bu gaz sancısından ve inan bana aldığım hiç bir gaz ilacının etkisi olmadı bu açıdan melegine sakın bu kimyasalları verme,ben muskat cevizi kullandım ve inan kullandığım günden itibaren bebeğimde gaz nedir bilmem,hindistan cevizinin rendelenmemiş hali aktardan bulabilirsin,bir tane al zaten o sana fazla fazla yeter,kabuğunu soy bıçağın ucuyla çay kaşına çok az rendele ama çok az toplu iğne başı kadar sütünle sulandır ver bebeğine,hemen arkasındanda bebeğini emzir gör bak gaz falan kalıyormu (kullandığında bana dua etmeyide unutma :) ) doktorumuzada sormuştum herhangi bir yan etkisi olurmu diye olmaz deyince gönül rahatlığıyla kullandım ve çok rahat ettim..Allah şifalar versin canım

12. 21 Eylül 2010
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    benımde bebeklerım cok gazlıydı cok ......mahvoldum altı ay dolmadan da rahat etmedım ama sab sımplex ıyı geldı nurse ıyı gelmedı zınco da fena degıl ama sab dan ıyı sonuç aldım bıraz rahatladık bunlar kımyasal degıller bıtkısel hepsı ..........dr verıyoo zaten..........ama arkadasın dedıgı musklat cevızınnıde denedım gercekten ıyı geldı ama ben bı arkadasınm onerısıyşe rende degılde acık suyla kaynattım suyunu verdım ama cok az cevız dedıgı gıbı az olmalı ben onun suyundanda rahatladım uyku nedır bılmedım aylarca .........ama yınede ayallarını sıcak tıutmak gerek masaj yaptım karınlarına ssat yonune bebe yagıyla ve sardım karnını ınce bı bezle .........usutmesın.........sende usutme emzırıyosan altıayımız dolunca cok sukur rahatladık saglıklı gunler

14. 21 Eylül 2010
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    ve caylarda rezene anason ıyı gelıyo az az da olsa ............