Gazlı içecekler

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve butterflys73 tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : butterflys73
  1. butterflys73

butterflys73 Tek Bayrak Tek Millet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bir derdim var bilenler yardım ederse sevinirim :gitme: ben hani şu kola tarzı içeceklerden bir türlü vazgeçemiyorum :kedi: hamileliğimde bile sigarayı bıraktım ama onları bırakamadım :1ninca: şimdi de kilo vermem lazım , spor ve diyet yapıyorum amaaaa şu bahsettiğim gazlı içeceklerin hani 0,2 kalori olanları var ya onlardan içiyorum :kedi: kilo vermeme engel olur mu :uhm: 1 ayda 5 kilo verdim ama acaba içmesem daha mı fazla verirdim diye de takılıyor kafama

2. 16 Ağustos 2009
  3. cnsmnz

cnsmnz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde aynı şeyi sorcaqtım diyet kolalar kilo aldırırmı kalorileri az ama yinede kendimi riske atmak istemiyorum yaz ayında da ii qidio serinletmek amaçlı bilqisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

4. 18 Ağustos 2009
  5. obursirin

obursirin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    Merhabalar, bundan 1 ay önce kilo vermeyi kafama koymuştum, ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım, bir tek günde 2 litreye yakın içtiğim diet kolamı almasınlar elimden, yeterdi. Ama spor hocamın dediğini size aynen aktaryorum: " ıstiyorsan içmeye devam et, normalde ayda 5 kilo verecekken, 2 kilo verirsin, ne olacak!" Bu cümle sonunda bıraktım kolayı, daha doğrusu günde 2 litre içmeyi bıraktım. 1 ay 1 haftadır rejimdeyim ve toplasanız 6 kutu anca içmişimdir. Kola, zararlı, kilo aldırır. Diet kola, kilo aldırmaz doğru ancak kilo vermenizi büyük ölçüde yavaşlatır, yaptığı selülitler de cabası. Yine de karar sizin, kolay gelsin a.s.

6. 9 Aralık 2011
  7. nut_ella

nut_ella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    süpersin
    tebrikler
    kola bağımlılığı 2 haftada bitiyor
    o iki haftaya dikkat