Gbeime bay bay diyorum artk

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve beren2008 tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : beren2008
  1. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar size kullanmış olduğu hatta kullanmaya devam ettiğim birşeyi tavsiye temek istiyorum her..... adlı tv programından aldığım korse süper adı lanaform müthiş terletiyor vede işe giderken bile takıyorum hiç ama hiç belli olmuyor göbeğimi vede belimi müthiş inceltti vede süper terletiyor teride içine hapsediyor hiçbirşekilde ıslaklık hissetmiyorsun
    tabii bide diette falanda yapıyorum ama her hareketimi tere dönüştürüyor bel çevrem müthiş oldu tavsiye ederim
    :nazar:

2. 19 Haziran 2009
  3. wenes

wenes 29.10.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kac cm incelme oldu ? ve nasıl becerdin anlatabilirmisin ?

4. 20 Haziran 2009
  5. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim belimden 7 cm incelme oldu hiçbirşey yapmadım sadece sabahları işe giderken belime sarıyorum akşama eve gelincede çıkartıyorum müthiş belim terlemiş oluyor her hareketimi ter vede enerjiye dönüştürüyor sanki bide ben diette yapıyorum (gerçi ben diette genelde yapardım ama belimden kurtulamazdım ama )bide terlediğim için su içiyorum
    vallahi arkadaşım ebn çok memnunum vede tavsiye ederim kremmiş oymuş buymuş biten vede tekrar alınması gereken şey ama bu kuşak işin bitince kaldır seneler sonra tekrar kullan üstelik yıkanıyorda makinede yıkanıyormuş ama ben elimde sabunla yıkıycam 1 aydır kullanıyorum hergün takmaya gerek yokmuş ama ben hergün takıyorum ne yaparsam 2 misli tere dönüyor canım sormak istediğin birşey olursa cvp yazarımkaydirigubbakcemile3

6. 20 Haziran 2009
  7. sweethand

sweethand Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Berencim anlatabilir misisn peki bu korse ne kadara mal oldu,nereden temin edebiliriz lütfenfisfisfis

8. 20 Haziran 2009
  9. wenes

wenes 29.10.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süpermis gercekten 7cm hemde cok iyi. Senin adina sevindim. Urun adı ve nerden temin edebilecegimiz hakkinda bilgi verebilirsen cok sevinirim. ee artık darisi başımıza dimi::eek:

10. 20 Haziran 2009
  11. mehtaperkan

mehtaperkan Hoşgeldin Elif Nil'im Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Aynı dert bende de var. Olmayan bayan nadirdir sanırım :). Ne kadara ve nereden temin edebiliriz?

12. 20 Haziran 2009
  13. Penbe

Penbe pırlanta Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    berencim bende bu dertten muzdaribim nereden nasıl temin ettiğini yazarsan çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.:gitme:hihoyyyt

14. 20 Haziran 2009
  15. evrenselhuzur

evrenselhuzur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam beren ben evrensel,şeker ya fiyatı nedir bu korsenin ve czanelerde satılıyormu bilgin varmı ...bizide bilgilendirirsen iyi olur malum aynı dertten muzdaribizyerimseniben

16. 21 Haziran 2009
  17. wenes

wenes 29.10.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    netten bir kaç bişeyler buldum..
    » Lanaform İnceltici Kuşak sayesinde hep hayalini kurduğunuz ideal ölçülere çok daha kısa sürede kavuşabileceksiniz. Üstelik parmağınızı bile oynatmadan.
    » İnceltici Kuşak, gün içinde yaptığınız hareketler sırasında sürekli bir mikro masaj etkisi yapar ve terlemenizi sağlayarak toksin atmanıza yardımcı olur.
    » Kuşak pamuk, naylon ve lateks ten oluşmaktadır. Böylece vücutta sauna etkisi yaratmakta ve fazlalıklar terleme yoluyla atılmaktadır. Karında ve simit bölgesinde var olan yağ dokularının azalmasına yardımcı olur.
    » Bölgesel zayıflamada etkilidir. İster hafif kilolu olun, ister ideal kilonuzda. Yine de düz bir karın sahibi olmak istiyorsanız lanaform inceltici kuşak tam size göre.
    » İnce yapısı sayesinde dikkat çekmez. Spor yaparken, yürüyüşlerinizde ya da günlük işlerinizi yaparken kıyafetlerinizin altında kullanabilirsiniz.
    » Kuşağın yanında diyet ve egzersiz tavsiyeleri içeren bir broşüre de ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

Fiyatida 79 tl.

18. 21 Haziran 2009
  19. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    hım ben şimdilik strech filmle devam edeyim. zayıflıcam diye bi sürü para gitti bu ay.