Gbek dkl gebe kalmaya engelmi?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve tuba_cxuxneyt tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : tuba_cxuxneyt
  1. tuba_cxuxneyt

tuba_cxuxneyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar biraz şaçma gelebilir ama göbek düşüklüğünün gebe kalmaya engel oldugunu duydum sizce böle bişey olabilirmi?bi arkadaşımında 2 yıldır çocugu olmuyordu bi ebeye gidip göbegini çektimiş o ay hamile kaldı.bu rahatsızlık nasıl anlaşılır bilmiyorum ama benide götürmek istedi korkumdan gidemedim sizinde fikrlerinizi alayım ona göre karar verecegim

2. 13 Mayıs 2008
  3. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende duydum bunu ve benim göbeim sürekli kaçar hala kaçık bekarken arkadaşım eğer çocuğun olmazsa göbeğine bi baktır ondan olmaz demişti bana saçma gelmişti ama hiç bir problem yok hala bebeğim olmadı yani doğru olabilir tatlım

4. 13 Mayıs 2008
  5. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    doğru kızlar böyle bişey var.ben çok şahit oldum göbek kaldırtıp hamiş kalan.en yakından kayınvalide eşime öyle hamile kalmış.iki sene geçmiş olmayınca kaldırtmış ve o ay kalmış.önceden tüp bebek aşılama mı vardı canım böyle şeyler yapılıyormuş.benimde olmayınca kaynanam götürdü.kaldırttı kadın bana sen zor hamiş kalırsın yumurtalıkların çok yavaş dedi.ve ben sonra doktora giitim öğrendim ki hem yumurta tembelliği hem pko.

6. 13 Mayıs 2008
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Belki sana saçma gelebilir ama bende bugün arkadaşların tavsiyesiyle belimi çektirmeye gittim evet varmış böyle şeyler bel çekilmesi kanın çekilmesi.Bunuda bi deniyeyim dedim.Dün konu açmıştım otlarla ilgili onuda deniyecem hiç bişeyden zarar gelmez.

8. 13 Mayıs 2008
  9. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet kesinliklee inanıyorum bende yaptırdım bu ay aşağıda dedi çekti ağır kaldırma hoplama dedi ama ben temizliğe başlamıştım zaten gittiğimde olmazsa diğer ay tekrar gitcem hayırlısı

10. 13 Mayıs 2008
  11. belenay

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bende çektireyim bari ama önce eşimi ikna etmem lazım daha önce kasık çektireyim dedim adam nuh dedi peygamber demedi ayyy nasıl kandırsam acaba

12. 13 Mayıs 2008
  13. arzuhalim

arzuhalim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim annemde 7 sene çocuğu olmamış.dr lar yardımcı olamamış.bir gün bir ebe(kızı dr olan bir ebe)aneme bakmış be senin kasığın düşük demiş.kasığını çekmiş ve o ay hamile kalmış bana.
    ama annem anlatmadı nasıl çekiyor diye.ben de soramam utanırım.kızlar bilen varsa nasıl bir işlem oluyo bide belirtileri falan varmı?

14. 13 Mayıs 2008
  15. belenay

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım kasık çekmeyle göbek kçığı aynı şeymi bilmem ama ben daha önce göbeğim kaçtığında bi kadına gitmiştim karnımı sıcak sabunlu suyla ovdu 2 gün sonra yerine geldi ama daha sonra hep kaçtı şimdide kaçık yaptırmadım ben yaptırıyorum o kaçıyor yoruldum peşinde koşmaktan kaçan kovalanır derler:)))))) aama ilk kaçtığında gitmediğim doktor kalmamıştı berbat bir durumdaydım iki büklüm olmuştum doktorlarçaare bulamadı 1 haftada öldüm öldüm dirildim o kadına ilk gittiğim günün gecesinde bebeklergibi uyudum bir hafta uykusuzdum ama çare ordan geldi çok rahatladım

16. 14 Mayıs 2008
  17. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zor değl korkma kasığına masaj yapılıyor gibi sabunla yapılıyor

18. 14 Mayıs 2008
  19. tuba_cxuxneyt

tuba_cxuxneyt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun arkadaşlar kesin deneyecegim o zaman valla eşim izin vermiyordu onuda ikna ettim sizin sayenizde :):)):) inşallah bi faydası olur haber veririm size nasıl yapıldıgını herhalde dr. muayenesi kadar zor degildir zaten o masaya yatmak bi ölüm...