Gdo'lu Bebek Mamalarının Üretimine Devlet İzni

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve zeynebada tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : zeynebada
  1. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    selam kzıalr malesef devletimiz marta kadar gdolu mama üretimize izin verdi ve biz annelşer protesto edip mamaları bir müddet almayalım hayvanalara verilen madde bebeklerimize veriliyomuş ben şahsen yedirmicem protesto edicem bütün firmaları hemdeeee kimde gdo yok inanmıyom artık tvde bile açıklanmıyo çünkü kimde olup olmadıgı:KK43::eek:klava:

2. 21 Ocak 2010
  3. zemmrax

zemmrax hastasiyim...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok kötü bi durum. anne sütüde yoksa ne vericeksiniz bebislere.
    bari sebze püresi meyve püresi filan evde yapip verin inek sütü filan. Berbat bisey yaaaa

4. 21 Ocak 2010
  5. naz06

naz06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla bnde haberlerde gördum aynı seyi... yazık ya resmen sağlıkla oynuyolar almayın kızlar. bn henuz vermıyorum ama veren arkadaslarımı aradım hemen...

6. 21 Ocak 2010
  7. gulefsan

gulefsan 2010 hurma güzeli eslem:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende protesto ediyorum canım, bune ya bu kadar da olmaz yani. minicik bebekler bunlar. pirinç unuyla mama yaparım yinede yedirmem.:eek:klava:

8. 21 Ocak 2010
  9. solstice

solstice Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EEEE ne olcak böyle yawww ben mecbur veriyorum mama 2 defa aptamil veriyorum gerçi arkasında gdo yok diye yazıyodu mamanın ama kafam karıştı şimcik benim naapıcam muhallebi için de erken :uhm:

10. 21 Ocak 2010
  11. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    valla bende evde pirinci haşlıcam iyice ezcem vercem merve püresi vercem bi müddet bu olay çok taze bişiler olmasa bukadar medyada patlamaz onkoloji doktoru dioki bebeginizde ani degişiklikler farkettiginizde doktora götüğrün hergün bişi oluyo nerden bilelim mamadanmı ben yeni başladım üstelşik ek gıdaya nasıl üzüldüm anlatamam yaaa

12. 22 Ocak 2010
  13. stellamaris

stellamaris ARMAĞAN'ın annesi... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende ek mama veriyorum bebeğime bebeğim tek gögsümü alıyor ee o da artık yetmiyor :KK43: istediğimiz kadar mama vermeyelim bizim sütümüzden geçtiğine inanıyorum bütün zararlı şeylerin (sonuçta bizim yediklerimizde tamamen organik değil ve illaki gdo lu ürünleri gün içinde bizlerde tüketiyoruz malesef.artık neredeyse sağlıklı hiçbir gıda kalmadı:KK43:
    ama tabi şimdi bile bilede mama vermemek lazım.eeee ne yapacağızda doyuracağız bebişleri?????????

14. 22 Ocak 2010
  15. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    valla cok karısık bir durum, vermeyipde ne yapicaksin. biz daha ek gidyaya baslamadik ama baslayinca ne yapıcam daha bilmiyorum.

sebze /meyve konusundada tedirginim. sürekli organik bulunmiyor. Normal versem ,kavanozlardan mi alsam onlar organik diye kafam karısık

16. 29 Ocak 2010
  17. dlek

dlek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tam bir bilinmezin içindeyiz kızlar..bence ek gıdaya geçince en güzeli kendi pişirdiklerimizden vermek...ama o zamana kadar sütümüz yetmediği için mecbur mama vericez başka çaremiz yok

18. 29 Haziran 2010
  19. Poseidon83

Poseidon83 sudagidan.blogspot.ae Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar aptamilde GDO yok ben merkezine direk almanyadaki üretim yerine mail attim cok uzun ve aciklayici bir cevap yazdilar kisaca: gdo aptamilde yok
    diger markalarada mail atip ögrenilebilir o kadar zor degil