gebe kalabilmek için bi taktikte benden???

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve pptya87 tarafından 15 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar merhaba belki işimize yarar düşüncesiyle bu konuyu açmış bulunmaktayım.buyrunnnnnnnnn
    dün iftardan sonra çatkapı çay içmeye arkadaşım ve eşi geldi neyse biz bayanlar mutfaga geçtik arkadaşım hamile olduğunu söylemezmi o da benim gibi 3 yıllık evli ve benden 14 gün önce evlenmişti aynı bizim gibi hiç korunmadılar ve bebekleri olmuyordu sorun arkadaşımdaydı pcos.kötükedihüso
    nasıl başardığını sordum kayınvalidesi kızım bide yakı vur beline öyle dene demiş arkadaşımda tanıdık eczaneye gidip durumu anlatmış eczanedeki bayanda yakıya dayanamazsın ayrıca bazen çıkarmasıda sorun oluyor ben sana en iyisi bengay vereyim onu eşin iyice yedire yedire sürsün ütüyle ısıtılmış havluyuda beline sar öyle dene demiş arkadaşımda adetinin 12.günü uygulamaya başlamış sabahtan sürmüş gece birlikte olmuş sonra 13.günde sürmüş 14.günde sürüp ilişkiye girip 15.günden itibaren sürmeyi bırakıp kendini sıcak tutmaya çalışmış ve gecen hafta hamile olduğunu öğrenmiş bana lütfen sende dene bak sizin hiçbirşey yok kesin rabbimin izniyle gebe kalırsın deyince bende hemen uygulamaya geçtim dün adetimin 10.günüydü sürdüm ve ilişkiye girdim 14.günüme kadar yapıp 2 günde bir ilişkiye girip şansımı deneyeceğim.:kedi:
    inş vesile olur kızlar denemek isterseniz hiçbirşey kaybetmezsiniz.kaydirigubbakcemile5
    sevgilera.s.

2. 15 Ağustos 2010
  3. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    inş kalırsın ablam allah gönlüne göre versin inş..allah herkesi nasip etsin inş.anne olmayı..

4. 15 Ağustos 2010
  5. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    inş canım çok zor her ay umutlanıpta olmaması.

6. 15 Ağustos 2010
  7. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    153
    birazda sanırım sitresle alakalı bir durum hamile kalmaya odaklandığınız için başka şeyler düşünemiyorsunuz kendinizi kasmayın aklınızdan çıkartın hatta o fikri ..göreceksiniz hiç beklemediğiniz ummadığınız anda gelecek size ...

8. 15 Ağustos 2010
  9. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    İnşallah canım hayırlı haberlerini bekliyoruz opuyorumnanaktan

10. 15 Ağustos 2010
  11. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    inş şuanda sıcak sıcak oturuyorum kendimi tavuk gibi zannediyorum yumurtalarımı sıcak tutup civciv çıkarak gibiopuyorumnanaktan
    inş benim civcivimde bu ay kendini belli eder.