gebe kalamıyorum sebebii ilişki sonrası gelen meni olabilir mi????

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve talyaa tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : talyaa
  1. talyaa

talyaa Guest

merhaba

bişey sormak istiyorum ben 1,5 yıllık evliyim 7 aydır korunmuyorum hamile de kalamıyorum.. dr a gittim rahim içi ultrason ve hormon testlerim yapıldı bi soruna rastlanmadı... kafama takılan bişeyi size sormak istiyorum ilişki den sonra bol miktarda meni geri geliyor... bunun gibi bi durumla karşı karşıya kalan var mı acaba? nedeni ne olabilirr?? yardımcı olup beni aydınlatırsanız sevinrimm.. teşekkürlerrr

2. 5 Nisan 2009
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Geri gelen meninin hamile kalmana bir engeli yok canım...........

Son düzenleme: 8 Nisan 2009
  4. 5 Nisan 2009
  5. talyaa

talyaa Guest

cevabın için çok teşekkürler cnm..
    ben panik yaptım sanırım fazlasıyla o kadar kii... adetim düzenli şaşmazdı ama artıkk düzensizz...:KK43:((((((((((((((

6. 5 Nisan 2009
  7. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hamıle kalman ıçın 1 damlası bıle yeterlı
    stratejı hatası yapıyorsunuzdur
    mesala belının altına yastık koy ole ılışkıye gır ve cok ayıp ama bacak omuza yontemı ıle dırek daha derıne gıdıyor sonra ılışkı bıtınce bacaklarını duvara kaldır 45 dk 60 dk hiç kalkma yat
    sendekı sıvı ıle esının sıvısı bırlesıyor çok oluyor tabıkı dokulecek ıcınden dusunsene hep ıçımızde kalsa gol olur :) kafanaan takma bunları dene 2 gunde bır ılışkıye gırın adetten sonra 11-13-15-17 . gunlerı kacırma mumkunse sabah 8 gıbı spermler daah hızlı oluyor