gebe kalamıyorum yardım

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve syavuzz tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : syavuzz
  1. syavuzz

syavuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Op.Dr. Halit Fırat ERDEN
    doktor bey merhaba,istanbulda yaşıyorum 8 aylık evliyim 24 yaşındayım.lise çağımdan beri yumurtalıklarımda kistler vardı son olarak sağ yumurtalıkta 3 cmlik bir over kist söz konusuydu kanamlı bir kist olduğu için 4,5 cm ken beni ocak ayında hasteneye yatırdılar serum ve ilaçla 3cme düşürdüler önemli bir kist olmadığını her kadında olabileceğini belirtti.ademlerim 3 gün ve çok az sürüyor lekelenme akıntı şeklinde bunun içinde normaldir bazı kadınlar az adet görür dedi vücudumda kistten öütürü kıllanma yok örneğin sadece aşırı adet sancısı çekiyorum.çocuk istiyoruz ve korunmadığımız halde olmuyor.
    adet döngün 24 ocak,20 şubat,18 mart ve 3 gündür karın kasıklarımda ara ara şiddetli gün içinde hafif hissedilir ağrılarım var bu şikayetlerim hakkında bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.şimdiden teşekkürler

2. 25 Mart 2010
    Konu Sahibi : syavuzz
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar oncelikle gecmis olsun anlattiginiz hikayeye baktigim zaman sanki gormeden ve muayene etmeden net birsey soylemek pek mumkun degil ama endometriosis dedegimiz bir hastaligi tarif ediyor gibisiniz kist de sanki tamamen gecmedigine gore cukulata kist olabilme ihtimali var ben size ancak uygun gorurseniz bir randevu verip gordukten sonra bir yol haritasi cizebilirim birtakim seyler ancak detayli bir muayene ve bunu destekler kan tahlilieri sonucunda verilebilir saglikli gunler dilegiyle 05332806460 02122300809