gebe kalmak istiyorm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ozdesusam tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ozdesusam
  1. ozdesusam

ozdesusam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 3 yıldır evlıyım sıtresten kandegermdeki fsh hormonu yükselıyor bıkaç doktora gıttım fakat bır netıce alamadm sankı bır kobay gıbı kullanıldm yumurtacıklar catlaması ıçın aşı yapıldı tabıkı tedavıler yanlış yapılmş.adet düzenım tamamen kaydı sonra bı doktora gıttım bana Cyclo-Progynova adlı ilacı verdiler. adetımın düzenlemye başladı hemen hemen 5aydır kullanyorm. bana hamıle kalıcagımı söyledıler . inanın attk doktora gıtmek istemıyorm.okadar bunaldımkı hayellerm yıkıldı.sadece tek düşündügüm saglıgımın yerinde olması benı bukadar sıtrese sokan gıttıgım doktorlar oldu.artık düşünemiyorm benımle bu konuları paylaşırsanız sevınırm.

2. 4 Nisan 2010
  3. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım öncelikle geçmiş olsun sogan ve incir kürünü denedin mi ben incir kürü yaptıgım ay hamile kaldımm

4. 4 Nisan 2010
  5. yasakhayal

yasakhayal mein kleiner Engel(M&E) Pro Üye

Beğenildi:
    33.419
    Ödül Puanları:
    463
    Hic üzülme canim cok gecmis olsun.Arkadasin dedigi gibi birde kürlerden yararlan.Benimde ilk üc ay denememde olmadi,ama dördüncü ay sogan kürü denedim ve o ay hamile kaldim.Denemende fayda var.a.sBirde stres icin melisa cayi ic.Ben halen iciyorum.insallah yardimci olabilmisizdir.

6. 4 Nisan 2010
  7. ozdesusam

ozdesusam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benımle paylştıgınız için çok teşekkur ederim.sogan ve incir kürü nasıl yapılr . bana tarif edermisinz.dualarınızı beklıyorm.

8. 4 Nisan 2010
  9. yasakhayal

yasakhayal mein kleiner Engel(M&E) Pro Üye

Beğenildi:
    33.419
    Ödül Puanları:
    463
    Ben adetim bittikten sonra 3.gün uygulamaya basladim.15 gün boyunca araliksiz sabah aksam yaptim,her ictigimde taze olarak yaptim.

1,5 bardak klorsuz suyu(Ben hazir aldigim su ile yaptim) kaynattim.Bir tane normal yemeklik olarak kullandigimiz orta boy sogani(kirmizi ve mor sogan degil) dörde bölüp kaynayan suyun icine atip sadece 5 dk kaynattim.Daha sonra süzüp bir bardaga alip yaklasik 10-15 dakika ilimasini bekleyip ac karnina ictim,yarim saat sonra birseyler yedim.Bunu günde iki ögün olmak üzere her ögün tazesini yaparak ve inanarak dua ederek ic.insallah sende faydasini görür ve hayirlisiyla yavruna kavusursun.zemuszemus

Son düzenleme: 4 Nisan 2010
  10. 4 Nisan 2010
  11. ozdesusam

ozdesusam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah razı olsun tekrar teşekkür ederm inşaallh olur umudugumu yitirmek istemıyorm hayırlısı.

12. 4 Nisan 2010
  13. gulaymhc

gulaymhc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım allah en yakın zmaanda sanada anne olmayı nasıp etsın..doktoruna bır danıs derım rahım fılmını cunku sorun yoksa rahım fılmı cekılırken ıcerıye bır ılac verıyorlar o ılac yapıskan bır maddeymıs tuplerın ıcını tamamen dolduruyo..bu ıslemden sonra cok hamıle kalan ınsan var.bende onlardan bırıyım...