Gebe kalmayı kolaylaştıran tüm bilgileri istiyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ebru1987 tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ebru1987
  1. ebru1987

ebru1987 SeninleDoluRüyadanUyandım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir an önce anne olmak istiyorum tecrübeli arkadaşlardan bana bu konuda yardıncı olmalarını rice ediyorum gebe kalmayı kolaylaştıran ne varsa bildiğiniz lütfen benimle paylaşın şimdiden teşekkür ederim herkese:1shok:

2. 24 Aralık 2008
  3. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende hamile kalamıyorum bende bu yazacağım şeyi sitede gördüm baya nın biri yazmış oda hamile kalamıyormuş bunları yapmış patetez çekirdek maydonoz yememiş birde ilişkiye girmeden bonyoda duş alırken karnını ilk soğuk suyla sonrada sıcak suyla yıamış birde ağızdan düşürülmeyen dua yazıyorum rabbim heplimin ledünke zürriyeten tayyıbeten inneke semiud birde ilaç kullanmış gonaphane

4. 24 Aralık 2008
  5. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım o gonaphene ni bende kullandım kızım oldu 3 yaşına girdi..hamileliği kolaylaştıranşeyler derken...öncelikle sorunun var, mı nedir,dr a gitmen lazım..adetlerin düzenli mi?mesela benim adetlerim düzensizdi,yumurtalıklarımda tembellik vardı..dr um bu hapı verdi..şükürler olsun ilk tedavi gördüğüm ay hamile kaldım..şimdi ikinci için uğraşıyorum..adaşım ebrucum..sen hele kendini bi anlat ki sana yazalım..sormak istediğin nedir canım benim..açıklamalı yaz ki ona göre bizde cevabı yazalım..

6. 25 Aralık 2008
  7. bade27

bade27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ya yardım lütfen bende hamile kalamıyorum 8 ay önce düşük yaptım ondan beri uğraşıyorum her ay hayal kırıklığı yaşıyorum benim adetim çok düzenli 28 gün dün oldum bu ilacı nasıl kullanıyorsunuz.kimler kullanabiliyor lütfen ya yardımcı olurmusunuz.

8. 25 Aralık 2008
  9. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım gonapehne i diyorsan ,bu hap yumurtalıklarda tembellik olanlar için..yumurtalıkları çalıştırıyo ,büyütüyü..bilhassa adeti düzensiz olanlar ve pko (polikistik over) hastalarında kullanılıyo..bunu dr unun vermesi lazım..usg leanlaşılıyo..canım düşükten sonra dr a gittin mi ne dedi..yani neden olmuyomuş..

10. 26 Aralık 2008
  11. selinnna82

selinnna82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende istioruum artık 1,5 senedır evlıyım cocuk fıkrı daha yenı yenı olusuyor bende ama yınede o anda hamıle kalmaktan korkuyorum.bana cesaret lazım galıbaa 1-2 kere hamıleyım sandım adetim gecıktı ama bırsey yok :utangac:

12. 27 Aralık 2008
  13. tazefasulye

tazefasulye Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    ilişki sırasında ya da hemen öncesinde orgazm olursan hem yumurta atılışı kolaylaşırmış, hem de sperm geçişi! Arkasından en az bir yarım saat yat, hatta mümkünse uyu, sabah alırsın duşunu!

Ben ilişki sırasında üstteydim ve hemen sonrasında wc ye gidip temizlenmiştim. Sonuç ortada :)

14. 27 Aralık 2008
  15. ebru1987

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkür ediyorum ben henüz 21 yaşında ve aşağı yukarı 5 aylık evliyim korunmayı bırakalı 1-1,5 ay ancak oldu korunmada herhangi bir hap kullanmadım daha doğrusu ben korunmadım eşim korundu ve artık bebek sahibi olmak istiyoruz benim korkum eşim biraz kilolu ya olmazsa diye bildiğim kadarıyla kilo çok büyük teklike ben 21 eşim 27 yaşında erken gibi geliyor yaş olarak ama evimize neşe lazım işten eve gittiğimizde bize gülecek saf masum bir yüze ihtiyacımız var eşimin ailesi bebek için çok erken yapmayın sakın diyorlar ama ben ve eşim istiyoruz inşallah olur

16. 27 Aralık 2008
  17. ebru1987

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    henüz addetime 8-9 gün falan var 5 ocak ama ben kasıklarımda ağrı hissettim arada bir mide mulantısı yaşıyorum sabahları kalkmakta çok zorlanıyorum diye test yaptım dayanamadık eşimle meraktan ama sonuş negetifsenağlama neyse ki çabuk atlattık eşim henüz yeni korunmayı bıraktık hemen olacak değil ya dedi beni rahatlattı

18. 27 Aralık 2008
  19. ebru1987

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eşimin ablasının 4 sene çocuğu olmamıştı ama sorun eşindeydi eşi tarafında ki bütün erkeklerde aynı sorun var eşim de eniştesiyle hala çocukları acaba bir etkisi olur mu sizce cvp bekliyorum herkesten