Gebelerde Kasiklara Giren Kramp Tarzindaki Agrilar Normalmi ?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve HaticeElif tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : HaticeElif
  1. HaticeElif

HaticeElif Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 36 haftalik hamileyim ve kasiklarima yani karin altina giren Kramp tarzinda agrilarim var daha dogrusu kramp diyeyim ve gece hafif adet sancisi gibi agrilarimda oluyor acaba korkutu bir seymi yoksa hamilleligin son aylarinda normalmidir.. Bunu yasayan anneler varmi özellikle bu kasiga giren kramp agrisini, yada bilgisi olan varsa lütfen bizimle paylassin...

2. 16 Ekim 2010
  3. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım bendede oluyor kasık ağrısı,bacaklarda kramp geçenlerde bi akşam işten dönerken karnımın altına bıçak saplaması gibi ağrı acı oldu bi akşamda karnımın sol tarafına doğru aynı şey oldu,geceleri kalktığım da veya uzandıktan sonra kalktığımda bacaklarım ve kasıklarımın birleştiği yerdeki kemiklerim ağrıyor resmen vaginamda ki kemikler ağrıyor o derece dün doktoruma söledim 32.haftaya başladığımız için rapor da alıcaktım çalışabilir raporu ağrılarımdan dolayı benim nst ye gönderdi ama sancı felan çıkmadı çok şükür artık vücut kendini doğuma hazırladığı için sanırım bu ağrıları çekiyoruz. bide benim bebeğim aşağı dönmüş başı aşağıda şu an çok baskıda yapıyor

4. 17 Ekim 2010
  5. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bende iki gündür yürüyüşten dönerken kasık ağrısı ile adeta kitleniyorum. öle yoğun bir baskı varki sanki doğum anı gelmiş gibieyvahedigeldismile pazartesi ilk işim gidip doktoruma sormak olacak.

6. 18 Ekim 2010
  7. hayal_sevda

hayal_sevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bebişler bendede aynı şikayetler vardı bunu sebebi magnezyum eksikliğiymiş bana doktorum magnezyum verdi ve geçti şimdi günde bi kere kullanıyorum çok rahatladım doktorunuza sorun magnezyumu mutlaka

8. 19 Ekim 2010
  9. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    valla magnezyumu bende kullanıyorum ama beni kesmiyo arkadaşlar pazar günü ve dün kasıklarımda vajinamda baya bi ağrım vardı yürürken kemiklerim ağrıyo resmen kalsiyum da kullanıyorum sütte içiyorum ama 31+5 günlük olduk doğuma yaklaşıyoruz diye mi artık bunlar

10. 19 Ekim 2010
  11. cileklPASTa

cileklPASTa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu tür ağrıların ilk aylarda normal olduğunu söyledi doktorum bana,ama son aylarda sanırım biraz riskliymiş dikkat edelim arkadaşlar.

12. 19 Ekim 2010
  13. ela11

ela11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    be daha yeni hamileyim 6 haftalık ben de çok ayakta kaldığımda kramp şeklinde yanma şeklinde ağrılar oluyor. bulantım yok normal mi sizce