gebeliğin ilk belirtisi nedir?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve gulen tarafından 16 Aralık 2006 başlatılmıştır.

16 Aralık 2006
    Konu Sahibi : gulen
  1. gulen

gulen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    gebe kalamadıkça psikolojik olarak kendimi öyle gibi hissediyorum.adetime 3 gün var.adet gelmeden ne gibi belirtileri olur gebeliğin?
  2. 17 Aralık 2006
  3. gulen

gulen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok canım sadece karnımı şiş hissediyorum birde sürekli yemek yemek istiyorum.kasıklarıda çok az ağrı var
  4. 17 Aralık 2006
  5. bera-berrak

bera-berrak Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hamilelikle ilgili en ufak bir şüphem yoktu...sürekli midem kazınıyor,yemek yesem de bu durum geçmiyordu;midemi üşüttüğümü sanıyordum....:uhm: meğer :1yes2:
  6. 17 Aralık 2006
  7. tutuklu

tutuklu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    HCG düzeyine baktırabilirsin.
  8. 17 Aralık 2006
  9. onetimes

onetimes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim tansiyonum düşüyodu sık sık. tansiyon düşmesine bağlı olarakta başım dönüyordu.

bu arada ben regly nin bir hafta öncesinde testle hamile olduğumu öğrenmiştim sende yapabilirsin. erken yaptığın için silik çıkıyor.. sonuçta siliksede hamile sayılıyosun.
  10. 17 Aralık 2006
  11. gulen

gulen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    test yapmaya korkuyorum yine hüsran.bu ayda olmadı biliyorum ama işte ümitleniyorum.psikolojik olarak öyle hissediyorum herhalde.çok gerginim sürekli ağlamak geliyor içimden yazarken bile istemeden yaşlar kendiliğinden akıyor.eşimi kırıyorum moralim çok bozuk bu ay da hüsranla bitmesin ne olur dua edin
  12. 17 Aralık 2006
  13. tutuklu

tutuklu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ama böyle ona da kendine de stres yaparsan olmaz ki. bu olay çiftlerin yaklaşık %15-20sinin yaşadığı bir problem. kimilerininki daha tetkik sırasında kendiliğinden,kimisi dr ümidi kesmişken kendiliğinden bile oluyor. hiç bişey olmazsa aşılama ve tüp bebekle insanlar yüksek oranda çocuk sahibi oluyor. nadir olan ve çözümü olmayan bişey değil ki. yumurta sperm ve rahim varsa sorun yok demektir. sen canını sıkma olur inşallah.
  14. 17 Aralık 2006
  15. tutuklu

tutuklu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    başka bi başlıkta kilodan bahsetmişsin,hiç kadın doğum druna gittin mi gebe kalamadığın için? ultrasound ile bakıldı mı?
  16. 17 Aralık 2006
  17. gulen

gulen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tutuklu sağol canım ama elimde değil aile baskısı canıma yetti ben bu durumda ne yapabilirim.kısır muamelesi görüyorum yaşım daha 21 diyorum ama kimse anlamıyor.alışmışlar her evlenen hemen gebe kalıyor benim 7ay oldu diye başımın etini yiyorlar.haklı değilmiyim ben ne yapabilirim?
  18. 17 Aralık 2006
  19. gulen

gulen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doktora gittim sakın kilo alma dedi.yumurtaların yağ bağlar dedi.başka bir sorunum yok canım.bu ay olmazsa doktora başlayacağız