gebeliği 2 hafta geriden gidenler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Esli_Han tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Esli_Han
  1. Esli_Han

Esli_Han Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim bebeğim 32. haftasında ve hep 2 hafta geriden geliyor. kilosu şu an 1.579gr. 2 hafta önce 1.279 du. ne yapmam gerekiyo bilgisi olan varmı acaba.

2. 4 Şubat 2010
  3. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende 34+1 oldum bu gün benimde aynı seninki gibi canım.doktorun ne diyor bu duruma.benim 4,5 ay civarı s.a.t. ile oyumluydu.sonradan 2 haftaya yakın geriledi.gelişim geriliğinden şüphelendi doktor.3 doktor değiştirdim bu yüzden.hepsi zayıf olduğunu söylüyor.en sonki doktoruma iki haftada gittim.ilk gittiğimde 1400 gr demişti.2 hafta sonra 1800 gr olmuş iyi almış dedi.balık yağı verdi.bunun yanında suyumda azmış suyu çok içmeye çalışıyorum elimden geleni yapıyorum gerisi allah ne derse...

4. 4 Şubat 2010
  5. Esli_Han

Esli_Han Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımıada zayıf dendi.2 haftada bir gidiyorum doktora haftalık 150 g alıyo.doktorum gelişimi iyi dedi ama nede böle anlamadım.

6. 5 Şubat 2010
  7. xxayazxx

xxayazxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    us yanılıyor olabilirmi 3 gün veriliyor yanılma payı olarak 2 haftada yanılmaz heralde bilmiyorum ya en iyisi takmamak sağlığı iyiyse kilosunu doğumdan sonra alıversin

8. 6 Şubat 2010
  9. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bugün doktordan geldim normalde 24 haftalığım ama doktor 22 haftalık görünüyo dedi zayıfmış 504 gr. Çok üzülüyorum yemenle ilgisi yok dedi neler yapabiliriz acaba

10. 6 Şubat 2010
  11. ernaa

ernaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benimde geriden geliyor bebegım hersey normaldi önce sonra zayıf dedi 36.haftadayım 2400 falan kilosu.bunu söylediği hafta dr.un daha cok dikkat etmeye basladım herseyi bol bol yıyorum ama yınede cok almadı bana soyledıgıni söyleyeyım sıze bol bol et ,yumurta ve gunde2 bardak süt,pekmez dedi yan yat surekli hareket etme dedi yaptım ama yınede zayıf 2 hafta sonra alacak bebegı artık allaha emanet..

12. 6 Şubat 2010
  13. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    kizlar sizin bebeklerin cisiyeti kiz mi???
    cünki kiz bebekler haftalarina göre geri gidiyor
    ama erkek bebekler haftalarindan hep önde gidiyor.benim tanidigim kisilerde hep bu böyle oldu genlede de böyle oluyor.erkek bebkleri olan normal de aralik dogum olcakti önde gittiginden kasimda dogdu.iki arkads daha taniyorum onlarinkide haftlarina göre önde gidiyor.acep bu sadece kiz bebekleremi has oluyor??

14. 6 Şubat 2010
  15. Esli_Han

Esli_Han Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım senin bebeğini neden 38. hafta alıyorlar. 40. hafta almaları gerekmiyomu. hem o zamana kadar birazdaha kilo alır..bide haftada ne kadar kilo alıyor senin bebeişin

16. 7 Şubat 2010
  17. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Evet benim ki kız en son 20 haftada gitmiştim herşey normaldi 24. haftada gittim 2 hafta geride biraz küçük dedi :KK43:

18. 7 Şubat 2010
  19. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    benim bebeğimde kız ama 10 gün ileriden gidiyor, hiç bişe yiyemediğim halde . kızlar siz adet tarihine ve usg ye bakmayın döllenme zamanı önemli, o yüzden çok önemsemeyin . dr a her gittiğinizde 2 hafta geri diyorsa problem yok demektir, demekki bebek normal gelişiyor