Gebeliği 30. Haftada olanlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve olusum_icin tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : olusum_icin
  1. olusum_icin

olusum_icin ıkıncıye anne oluyorum . Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BEN 30. HAFTAMDAYIM VE KARNIMIN AŞAĞISINDA ARADA Bİ GİREN SANCIM VAR VE BEBEĞİM ÇOK AŞAĞIDA HAREKET EDİYO ŞİDDETLİ ŞEKİLDE YANİ SANCILI HAREKETLER AŞAĞILARDA DÖNÜYO BÖYLE OLAN VARMI
    BU NORMAL Mİ ACABA YOKSA ERKEN DOĞUM MU YAPICAM ÇOK MERAK EDİYORUM VE AÇIKÇASI ÇOK ENDİŞELENİYORUM !!!!:nazar:

2. 19 Mart 2009
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Ben 26. haftamdayım ama benimde bebeğim aşağılarda hareket ediyor, ameliyet kesiğinin olduğu yerlere vuruyor. Bende bazen korkuyorum.

4. 19 Mart 2009
  5. EU1

EU1 Guest

benim gebeliğimin başından beri öyle hatta şimdi ultrasonda bebegin ayakları havada gözüküyo ama ben hala o ameliyat kesisinin olacagı yerde hareket hisediyorum anlamadım ama benim erken doğum tehlikem var sizde doktorunuza sorun mutlaka ama o hareketlerle ilgili değil

6. 19 Mart 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    bende de aynı belirtiler var
    erken doğum riski olmaz cnm ya
    baksana herkeste aynı şeyler oluyor
    bebkler büyüyor
    ters dönüyor olacak tabi bunlar

8. 19 Mart 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım son üç ayda ters dönmeye başlıyor ondandır korkma bi arkadaşımda da vardı aynı şey seninle aynı haftada doktor bazı bebekler biraz daha aşağıda durur seninkisi aşağıda biraz canını yakar ama korkma bişey olmaz demiş birde bebeği onun dik duruyormuş korkma yani bireş olmaz

10. 19 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

he birde arkadaslar bebişler erkekse hep aşağıdadır unutmayın ben bebişimi hep aşağıda mesela o da yapıyo

12. 20 Mart 2009
  13. ozlem_kortun

ozlem_kortun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok endişelenme ama yine de doktorun ultrasonla bi baksın bence. ben 33 haftadayım benim de bebiş ters dönerken baya bi aşağılara vuruyodu. ben de korkmuştum. şimdi heryere vuruyo :)

14. 20 Mart 2009
  15. olusum_icin

olusum_icin ıkıncıye anne oluyorum . Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok tşkler kızlar nisanın 6 sında tekrar kontrole gidicem o zaman dr uma söliyim bakıyım ne dicek inş. bi sorun yoktur

16. 20 Mart 2009
  17. ilksem

ilksem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canm bende 31.haftayım benim ara ara sancılarım oluyor ve şiddetli başım ağırıyor sancı olması normalmiş yalancıi doğum sancısı deniliyor dert etme sadece bebişin suyuna dikkat et benim gibi baş ağrısı çeken anne adayları benimle paylaşırlarsan çok sevinirim.:KK46:

18. 22 Mart 2009
  19. EU1

EU1 Guest

ya kızlar ben 31. haftaya girdim ama bebegimin hareketleri ciddi oranda azaldı birde doktor ayakları yukarda falan dedi bana ama ben gene aşagıda hisediyorum harkeetlerini tekmelerini sizdede o şekildemi?pekde hareket yok eskisi kadar gece oluyo yatıyorum mesela uyumaya geçmeden bir yada 2 kez hareket ediyo oda dediğim yerde ameliyat kesisinin olacagı yerde o kadar sizinde bu şekildemi yoksa doktorumu arasammı?