Gebeliği SAT dan Önde Gidenler Bakabilirmi???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve seda06 tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : seda06
  1. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mrb ben son adet tariheme göre 21 +4 üm ama ultrasonda 23 haftayı geçmiş görünüyorum ilk haftalarda 1 hafta önden gidiyodu şimdi 10 gün önden gidiyomuş ve bebeğin suyu biraz fazla çıktı sindirim sisteminde bi sorun yokmuş 2 hafta sonra şeker testi yapılacak bebeğimin kilosuda biraz fazla çıktı böyle sorun yaşayan varmı cevaplarsanız çok sevinecem..ilerde bi sorun olurmu...

2. 4 Şubat 2010
  3. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    şuanda 36+5haftalığım ama ultrasonda 1 hafta önde gözüküyor,dr da gelişimi,kilosu gayet iyi hatta haftasına göre biraz iri ama sorun edilecek bişey değil aksine yediklerin yaramış bebeğe iyi bakmışsın dedi..

4. 4 Şubat 2010
  5. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bneimde öle 22+4 haftalık normalde 23+4 haftalık gözüküyomuş normalmiş takma yani daha ii bile diyolar iri bebek olursa bakması daha kolaymış.

6. 4 Şubat 2010
  7. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım önde gitmesinde sorun olucagını sanmıyorum ama suyun fazlaysa mutlaka güzel bir kontrolünü ol derim korkutmak ıstemıyorum ama bunu yasayanlar varmı dıye sordugun ıcın yazıyorum benımde bı hafta onde gozüküyordu ve suyumda fazlaydı bebeğim rahatsızmış malesefki korkma ama mutlaka güzel bir yerde güzel bir kontrolden geç umarım bırsey yoktur sağ salim bebeğini kuvağına alman dileğiyle

8. 4 Şubat 2010
  9. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bebeğinizin rahatsızlıgı neydi acaba...doğdumu şuan nasıl....

10. 4 Şubat 2010
  11. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim..

12. 4 Şubat 2010
  13. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben gecen subat ayında dogum yaptım ve bebegımı kaybettım 15 saat kadar yasa_mışşşş ben hiç göremedim bebeğimi rahatsızlıgı dıyafram zarında bı yırtık varmıs ordan mıde yukarıya kaymıs mıdesı kalbın hızasındaydı mıde kalbe baskı yapıyo kalp sagda olusuyo gıbı bırbırını tetıkleyen bı kac sorun vardı mıde problemlı oldugu ıcın zaten suyum fazlaymıs ama senın sorun yok demısler ıcını rahat tut senı korkutmak degıl amacım sadece kontrollerını guzel ol benım bebegımın rahatsızlıgı cok gec farkedıldı 8 ayda :nazar: umarım saglıkla bebegını kucagına alırsınn:nazar:

14. 5 Şubat 2010
  15. reses

reses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benim de bebişim 10 gün ilerde gidiyor, şeker yüklemede bir sorun çıkmadı, doktorum sadece iri bebek dedi, herhangi bir anormal durum yok... ama iç organlarıyla ilgili bir sorun varsa ikinci düzey ultrason kontrolünde çıkıyor, doktorunla konuş tekrar zaten şeker yüklemeden sonra o da bilgilendirir seni zaten.. şimdiden kafana takma..

16. 5 Şubat 2010
  17. selege

selege İlayda Deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde bebeğim bir hafta önde gidiyor,ama kilosu normal çıktı yani iri bir bebek değil.Benimde merak ettiğim şey bir hafta önce geliştiğine göre bir hafta öncemi dogum yapacagım acaba? Bunu kontrolde dra sorayım bakalım.Bir fikri olan arkadaş varmı?

18. 5 Şubat 2010
  19. seda06

seda06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    başınız sağolsun ya çoküzüldüm rabbim inşallah tekrarını yaşatmaz ve sağlıklı evlatlar verir size,evet doktor bebeğimin midesinin ve mesanesinin doluoldugunu söyledisindirim sisteminde bisorun yok dedi bakalım 2 hafta sonra şeker yüklemesi yapacakondan fazla olabilirmiş su,inşallah bisorun çıkmaz rabbim herkesin kucağına sağlıcakla almayı nasipetsin yavrusunu..teşekkür ederim cevabınız için..