Gebeliği son bulan ve ankarada lütfü önderoğluna gidenler paylaşalım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elif_fidan tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : elif_fidan
  1. elif_fidan

elif_fidan kıpır kıpır kızım benım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm arkadaşlar ben 2 tane bebeğimi 5. ayımda doğum yaparak kaybettım kan pıhtılaşması tesbit edildi drm korunmayı bırakmamızı soyledi bebe aspirini ve folık asıt kullanmamı soyledı 7 aydır korunmuyoruz hamiş olamadım diğer bebeklerımde ilk korunmadan sonra kalmıştım bende bu belırsızlıkten ve samsundakı drm olumsuz sonuç veren gebelıklerınden sonra derin bir araştırma içerisine girdim ve ANKARA HACETTEPEDE PRF olan LÜTFÜ ÖNDEROĞLU buldum ve muaynanesıne gittim çook detaycı ve çoook guzel ilgilendi şuan tekrar kan pıhtılaşması ve kansızlığım araştrılacak ve rahim filmi çekılcek tahlılerımin sonucunu alıp tekrar gidicem içim biraz olsun rahatladı arkadaşlar eğer LÜTFÜ ÖNDEROĞLUNA gidiyorsanız yada gitmeyi düşünüyorsanız buyrun paylaşalım tedbir bizden takdir allahtan herkese ççok geçmiş olsun

2. 10 Ağustos 2009
  3. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    selam canım ben geldimmm.......
    bende 1.5 sene ıcınde 3 düşük yasadım maalesef 2. bırde kurtaj oldum genetik testlerimiz yapıldı ve bendede kan pıhtılasması cıktı 3. hamılleıgımızde burdakı kendı doktorumu denedım ama maalesef memnun kalmadım pek ankaraya lutfu onderoglu na bende gıttım ve kendısınden cok memnun kaldım cok nazık cok tatlı bırısı kendısı ben daha once hıc boyle muayene olmamıstım muayenesını kendısı herseyı cok hosuma gıtıı ınsallah kendısının doktorum olmasını ıstıyorum hamıleyken kalkıp gıtmesı ankaraya kadar bıraz zor olacak ama olsun ınsallah sımdılık tedavımızebasladık sonu hepımız ıcın ınsallah guzel olur.
    eger lutfu onderoglu na gıtmeyı dusunen arkadaslarımız varsa gıtmelerını taavsıye ederım .
    elifcim sen su an korunuyomusun yanı lutfu bey bununla ılgılı bısey dedımı sana bana aralıgın sonuna kadar durmamı ıstedı yanı dusukten 5 ay sonra tekrar calısmalara baslamamızı ıstedı:KK43:(

4. 10 Ağustos 2009
  5. elif_fidan

elif_fidan kıpır kıpır kızım benım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benden rahim filmi istedği için korunduyorz filmi adetımin 6. gunu ile12 arasında çektirmemi soyledi filmden sonra ankaraya tekrar gidicem kanla ilgili olan araştırmalarım yapılacak ondan sonra sonuca gore hareket ederz zaten kendisine demiştim size geleceğim için korunduk devam edıcez sonuç alana kadar oda tamam sonuçlara gore hareket edrız dedı adetımı beklıyorum yarın olmam gerekıo 1 kere kaçırtık umarım bişi olmaz

6. 11 Ağustos 2009
  7. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ınsallah rahım fılmın kolay gecer bendende burdakı doktorum ıstemıstı ama ben bıraz ürktüm yaptıramamdım bır dahada ıstemedı ınsallah senınde hıcbır problem cıkmaz bırde zannetmıyorum bır kere kacırmaktan bısey olacagını. ınsallah hepsı kolay gecer canım . opuyorum.

8. 9 Eylül 2009
  9. Sibelsatis

Sibelsatis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Ben 3 aylık hamileyim ve Lütfü Önderoğlu' na gidiyorum. Alanında uzman bir doktor. Fiyatın yüksek gelmesi ve doğuma girmemesi nedeniyle, doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum. Fakat ben de geçmişte yani 3 sene önce damarımda pıhtı oluşma problemi yaşamıştım. Şu an Lütfü Hoca bana hergün kan sulandırıcı iğne ve aspirin kullandırıyor. Acaba hamileliği süresince kan sulandırıcı kullanan var mı? Herhangi sorun yaşandı mı? Ve hatta doğum yapan var mı? Paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

10. 30 Kasım 2009
  11. feryad

feryad BebeğimSanaEmanetRabbim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar lütfü hocanın muayene ücreti ne kadar sorabilirmiyim bende ona gitmeyi düşünüyorum da

12. 26 Aralık 2009
  13. yusabe

yusabe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Bende gebeliğim süresince kan sulandırıcı iğne vurundum ve aspirin kullandım,sağlıklı bir kız çocuğum geldi dünyaya umarım seninde herşey yolunda gider:)

14. 30 Ocak 2010
  15. esracen

esracen esraceniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar
    hepinize çok geçmiş olsun.bende preeklamsi nedeniyle bebeğimi kaybettim.samsundaki doktorlara artık güvenemiyorum.o nedenle bizde lütfü önderoğluna gidiyoruz.alanında uzman vede riskli gebelerle ilgilileniyormuş.gerçektende gittiğimizde çok ayrıntılı araştırdı.bizdede kan pıhtısıne rastladı.şimdi aspirin tedavisine başladı.hamilelik söz konusu olursa hergün iğne vurulacakmışız.inşallah bu kezher şey bizim için iyi olacak.

16. 22 Ekim 2013
  17. GULKALE

GULKALE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    . 10 gün önce gittim 500 tl aldılar

18. 11 Kasım 2013
  19. dentista

dentista Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gulkale peki hala yukarıda yazılanlar gibi doğuma girmiyor muymuş?