gebeligin ilk aylarında kasık ve bel agrısı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve elmarya tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : elmarya
  1. elmarya

elmarya mucizem benimle Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Slm kızlar gebeliğin ilk aylarında kasık ve bel agrısı yasayan varmı?Benim su anda adetimin 5 günü ve adet olmadım gebelikten şüpheleniyorum su andada çok farklı bi kasık ve bel agrılarım var bacagıma kadar vuruyor kızlar sizde erken dönemde böyle bişey yasadınızmı?:uhm:

2. 8 Nisan 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Canım suan bende gebeyim Allah ıma cok sükür ve bende de ara ara bel ağrısı ve kasık ağrısı oluyor. özelliklede biraz ayakta kalınca hemen belim ağrıyor

ayseyithansun bunu beğendi.
  4. 8 Nisan 2008
  5. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende hamileliğimin ilk zamanlarında kasıklarımda çok yanma oluyodu..belkide hamişsindir...yapsana bir test

6. 8 Nisan 2008
  7. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    canlarım gebeliğin her anı kasık ağrıları olur.ben 7. ayımdayım siz ağrıyı bana sorun.ilk aylarda rahim hızla kalınlaşıp büyüdüğünden o ağrılar çok normal.benim ilk zamanlar sanki 1 dk sonra adet olacakmışım gibi ağrırdı.bunlar çok normal.ama dayanamayacak kadar çoksa vakit kaybetmeden doktora gidin.Allah gönlünüze göre versin......:teytey:

8. 8 Nisan 2008
  9. defne/oxgxuz

defne/oxgxuz sana emanetiz Allah'ım Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    benim de bel ağrım çok, kasık ağrım ona nazaran az olurdu. ama bi karın ağrım vardı ki sorma :) gece uyanıyordum; meğer olurmuş gaz ağrısı vs... sanırım vücut salgılanan progesterona uyum sağlamaya çalışıyor. doktorum çok normal dedi bunlara. bi de göğüslerim çok ağrıyor yeşil yeşil damarlandı. aslında tıpkı adet olacakmışım gibiydi o sıkıntılar.

10. 8 Nisan 2008
  11. siyah-beyaz

siyah-beyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde adet olmama 1 hafta kala kasıklarımda ağrı başlamıştı ve sanki her an olucakmışım gibiydi ama bir türlü olmadım 2 hafta sürdü ama beklemediğim için hiç hamile olabileceğim aklıma gelmedi kızkardeşim ısrar edince test yaptım ve hamile olduğum anlaşıldı ben sadece kasık ağrısı çektim birde arasıra ateş basması onun dışında göğüslerim şişti ama her adet dönemimdeki kadar ve ağrıda olmadı allah herkesin gönlüne göre versin

12. 8 Nisan 2008
  13. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bugün çok fazla iş yaptıgımdanmıdır nedir çok aşırı derecede kasık ve bel agrılarım oldu bacaklarım uyustu sonra wc ye bi gittim çok az su gibi kanama ama çok az bir iki damla su anda 2 defa geldi bende hamile oldugumu düşünüyorum çünkü adetimin 5 günü hala adet olmadım 2 gün önce de test yaptım negatif ama ben hissediyorum hamileyim yarın dr gidecem randevu aldım bu kanamadan çok korktum kızlar eger hamileysem düşük falan mı yasıyorum yoksa.böyle bişey yasadınızmı kızlar?

14. 8 Nisan 2008
  15. MUTLULUK&

MUTLULUK& Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar yardım, hesaplarıma göre adetimtam bir hafta sonra bugun acayip agrılar oldu bende... karnımda batmalar hafif dizime dogru inen bir ağrı ve kulagımda baloncuk gibi değişik bir sey oldu birde gogs ucları da hassaslastı.. sizce gebelik ihtimali var mı, umitlenebilirmiyim..

16. 8 Nisan 2008
  17. birgxuxl38

birgxuxl38 biricigim benim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bence hic ümitlenme bende her ay böyle ümitleniyorum sonu hüsran o yüzden kendini olumsuza odaklaki eger hamile isen süpriz olsun fisfisfis

umur1976 bunu beğendi.
  18. 8 Nisan 2008
  19. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    :teytey:mutluluk canım evet hamile olabilirsin benim de aynı senin gibi oldu su anda hamile oldugumu hissediyorum yarın dr gidecem o zaman belli olacak canım bence adetin geçtiyse test yap derim.a.s.