Gebeliğin ilk haftalarında kanama tarzı lekelenmeler yaşayanlar varmı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Lolo tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Lolo
  1. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ben yeni hamileyim az bi çok açık pembe lekelenmem oldu bir hafta önce hemen doktora gittim kesem görünmedi akşam saat 5.30 civarıydı kan verdim 1453 çıktı doktorum iki haftalık hamile olduğumu söyledi bi sornaki gün sabah 8 .30 da bidaha kan verdim 1930 çıktı yani tam iki gün olmamıştı bir buçuk gün falan doktorum kabul edilebilir bi değer olduğunu söyledi bu arada progeston ve folik asit içmeyede başladım ilk gittiğim günden üç gün sonra yani geçtiğimiz pazartesi günü gittim kese göründü 6.mm. kesem var doktorum iki hafta sonra gel kalp atışlarına bakalım dedi bu arada benden lekelenmeler gelmeye devam ediyo bi kaç gündür azaldı sanki ama gündüz sarımsı açık bazen koyu çamur gibi kahverengi geliyo artık ama çok az akşamları açık kiremit renginde sanki kirlimsi ama fark edilebilecek miktarda geliyo neden akşamları böyle oluyo acaba sancımda oluyo biraz doktorum kanaman çoğalırsa gel demişti ama gündüz gayet iyiyim akşam biraz sancıyla hafif geliyo sabah geçiyo niye acaba bu yaşadıklarımı yaşayanınız varmı a.s. şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim :asigim:

2. 7 Ağustos 2008
  3. HAYATist

HAYATist Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de sadece bir gün oldu bu lekelenmele.Ama o gün biliyordum böyle birşey olacağını çünkü çok ayakta durmuştum bir de misafir gelecek diye temizlik yapmıştım ki hiç yapmam hep eşim yapar.Doktora sordum normal dedi.Sıkma canını inşallah bir sorun yoktur.Yerinden fazla kalkma bir de ayaklarını uzatarak oturma uzan dedi bana.Benim sancılarımda çok fazla dün gece hiç uyumadım.Ama herşeye normal diyor bu doktorlar.

4. 7 Ağustos 2008
  5. Lolo

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    sen kaç haftalık hamilesin

6. 7 Ağustos 2008
  7. HAYATist

HAYATist Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bana göre 5+5 doktora göre 6+5 :)))

8. 7 Ağustos 2008
  9. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    83
    canımcım akşamları madem oluyor ayaklarının altına yüksek yastık koy öyle uzan..geçecektir..ayrıca
    koyu renk yani kahverengimsi akıntılardan korkma eski kan demektir o ..progestanı al istirahat et geçmiş olsun..

10. 7 Ağustos 2008
  11. HAYATist

HAYATist Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Lolo bu arada doktorun bana verdiği tahlili bulup baktım senin 2 değil 4 haftalık hamile olman gerekiyor.Yoksa ben mi yanlış anladım acaba???

12. 7 Ağustos 2008
  13. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    83
    bu hafta durumları doktordan doktora değişiyor..kimi sat tan itibaren alıyor , kimi döllenmeden ,değere göre yorum yapmak yalnış..dr ne diyorsa onu takip edin bence..benimde 1 hafta geriden geliyor bebeğim geç döllenmeden dolayı..

14. 7 Ağustos 2008
  15. Lolo

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    galiba benimkide geç döllenme zaten tedavi görüyordum son bir ay ilaç almamıştım vee bebeğim geldi ama daha doğru dürüst sevinemedik bile bi tam yerleşse ben en son haziranın 13 ünde adet oldum bi tuhaf yani iki haftalık dedi doktor şu an doktorun dediğine göre 3 haftalık oluyo yani ben adet olcam zamanlardemı hamile kaldım ne tuhaf bişey bu lekelenmeler bi geçse rahatlıcaz ama

16. 7 Ağustos 2008
  17. Lolo

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    bide benim hemen hemen hiç belirtim yok yani doktor söylemese hamile olduğum belli değil nerdeyse

18. 7 Ağustos 2008
  19. HAYATist

HAYATist Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Benim sat 21 haziran nasıl oluyor bu???