Gebeliğinizde eşinizin tavrı nasıl?

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve sevsevil tarafından 14 Şubat 2010 başlatılmıştır.

14 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sevsevil
  1. sevsevil

sevsevil tomurcuğum çiçek açtı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hamile kaldığınızı öğrendikten sonra eşinizin tavırları, huyları nasıl değişti? size olan davranışları nasıl ? hamile kaldığımızda hep nazlanmak, pohpohlanmak isteriz sizce öyle oluyor mu??? :CüvCüv:

2. 14 Şubat 2010
  3. sevsevil

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim sanki pek hayal ettiğim gibi değil. eşim normalde çok ilgilidir aslında ama ben hamile kaldıktan sonra aramız heran gerilmeye hazır. belki de benim beklentim çok fazlaydı ama bu beklentilerde olmamı sağlayan da oydu lakin hiç öyle özel hissettirmedi bana kendimi, gayet normal davranıyor. değişti sanki tuhaflaştı. acaba karısı hamile olan erkeklerin psikolojisi nasıl oluyor? çok ama çok merak ediyorum. bu arada 8+5 hamileyim.

4. 14 Şubat 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Bende de aynı dert var canım. Eşim normalde sevgisini belli edemeyen cinsten zaten. Hamilelikte iyice uzaklaşıyor. Bu ikinci hamileliğim ve ilkinden dahada soğuk. Yani yani yalnız değilsin canım.

mormenekse40 bunu beğendi.
  6. 14 Şubat 2010
  7. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimde ilgili biri bana karşı hamilelikte daha ilgili oldu ben düşük yaptığım için herhalde karnımı ellemeyemiyo rahatsız edicek diye bebeği ilişkiye bile zor giriyo korkoyu birşey olmazsında benim zorumla yapıyo doğunca nasıl olur bilmem

8. 14 Şubat 2010
  9. sevsevil

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    beni çok sevdiğinden bebeğini çok ama çok istediğinden eminim ama tabi erkek psikolojisini nasıl etkiliyor onu bilmek lazım. erkekler nasıl değişiyor herkes yazarsa en azından genel bi kanıya varırız. şimdi nasıl davrancağımı da bilmiyorum önce trip yaptım şimdi yakın davranıyorum bilmiyorumkismile normalde heycanını sevincini belli eden bir adam olmasa bu kadar şaşırmazdım. sizinkiler nasıl kızlaarr...

10. 14 Şubat 2010
  11. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim eşim normalde bana çok ilgilidir.hamilelikten sonrada arttı tabi biraz ilgisi.beni alttan alıyor ,her akşam gelmeden canım ne istiyor diye soruyor,yemek yapamıyorum hiç problem etmiyor,biraz dırdırcı oldum kabul oda hep gülerek karşılıyor.hamile kaldığımı öğrendikten sonra hiç kavga etmedik mesela.ama biz 3 senedir büyük çabalarla tedavilerle hamile kalabildim.belki çok beklenen bişey olduğu içindir.bide kızlar sadece anneler hamile olmuyor babalarda hamile kalıyor onlarında ruh hali değişiyor.fazlada bişey beklememek lazım.çünkü ters tepip daha fazla uzaklaştırabiliriz kendimizden.

12. 15 Şubat 2010
  13. sevsevil

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    babalarda hamile kalıyor kavramı çok doğru kesinlikle...

14. 15 Şubat 2010
  15. Miss.Destiny

Miss.Destiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Benim kocam hep belli ederdi zaten sevgisinide ilgisinide, simdide ayni devam ediyor. Saolsun hicbirseyi dert etmiyor. Bazen yorgun oluyorum yemek yapamiyorum hiç laf etmeden mutfaga girip yemek yapiyor bize. Ben fizigime çok dikkat ederdim, simdiye kadar 6 kilo aldim ve ayni kiloyu e$imde aldi :) Ben kendimi kötü hissetmeyim diye oda benimle beraber kendi göbegini büyütüyor ama dogumdan sonra onun göbek nasil gidecek bilmem kaydirigubbakcemile3

zelalvedeniz bunu beğendi.
  16. 15 Şubat 2010
  17. mekselina

mekselina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşimde ilgili davranıyor,beni önceki zamanlara göre daha bi alttan alıyor..baba olcağına inanamıyordu ama artık karnım çıktıkça o moda girmeye başladı..eşlerinde alışması zaman alıyor bazen nasıl davrancaklarını bilemeyebiliyolar çok ilgili davranırken bazen sanki hamile değilmişsin gibi davranabiliyolar..

zelalvedeniz bunu beğendi.
  18. 16 Şubat 2010
  19. kurabi

kurabi içiMdeBiŞeyVarBuAkşaM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de hiç beklediğim gibi olmadı başlarda daha sabırlıydım ama şimdi en ufak bi ilgisizliğinde oturup saatlerce ağlamak geliyor içimden belki o kadar abartılacak bi durum yok ama ben çok uzun süredir uğraşıp da sonunda anne baba olacağımız bu günleri çok daha farklı hayal etmiştim mesela en basitinden ben özel hastane istiyorum o tutturdu zeynep kamil diye neymiş uzman hastaneymiş bi günde yüzlerce doğum oluyomuş ay çıldırmak işten bile değil duyuyorum sağdan soldan devlet hastanesinin zorluklarını bi de ilk doğum korku da var napıcağımı şaşırdım